Naslovna arrow Ženski fudbal arrow Ostalo arrow Stajićevo - Inđija 1: 1 (0: 0)
Stajićevo - Inđija 1: 1 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Sunday, 14 May 2017

Belo Blato. Stadion FK Mladost, gledalaca oko 100. Sudija: Srđan Latinović, pomoćnici: Ivan Mihajlajčik  Minja Sudar svi iz Zrenjanina. Delegat: Cveta Marinkov iz Zrenjanina. Strelci: Golubović 63' - Stajićevo i Okulić 59' - Inđija.

ŽFK Stajićevo: Nikolić, Golubović, Anđelković, Babić (K), Jurošević, Vlačić, Đurišić (Kuharić 50'), Tubić (Smoljanović 36'), Pajić, Filipovac (Kadarjan 36'), Đekić (Stanković 45').
Trener: Nataša Babić.

ŽFK Inđija: Ivičić, Mandić, Kovačević, Toma, Vranjevac, Andrić, Okulić, Jović, Zdjelar, Kukolj (Ivaz 53'), Vračarević.
Trener: Bojan Hemun.

Veoma zanimljivu utakmicu su odigrale devojke Stajićeva i Inđije na stadionu Mladosti u Belom blatu.

U predivnom ambijentu je odigrana ova pre svega borbena i uzbudljiva utakmica. Bio je to duel dve ravnopravne ekipe, a prava je šteta što su viđena samo dva gola. Prvi deo utakmice je protekao u nešto boljoj igri gostujućeg tima. Bar tri prilike za gol su "Sremice" propustile da realizuju. Domaći tim je uglavnom pretio preko Jovane Golubović, ali se i previše oslanjao na njen nesumljivi kvalitet.

zfk_indjija_belo_blato.gifU drugom delu meča su i pali golovi. Gošće dolaze do gola i velike radosti u 59.minutu. Posle solo prodora vižljaste Nine Okulić, usledio je precizan šut i tu domaći golman Dragana Nikolić ništa nije mogla da učini. 0: 1.

U nastavku meča posle greške na sredini terena gostujućeg tima je usledila brza polukontra. U kazneni prostor je uletela Golubovićka i uspela je da savlada sjajnu na golu gošći Tatjanu Ivičić. Bilo je to 1: 1 u 63'.

Do kraja meča se rezultat lomio, a poslednjih pet minuta meča je protekao u silnoj opsadi gola gošći. Ipak već pomenuta golmanka i uža odbrana gošći je sve to izdržala.

Remi se na kraju ispostavio kao i najpravičniji rezultat. Prava je šteta što nije više bilo golova, ali na tim golovima su bile danas i ponajbolje igračice dva tima.