Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Ženski fudbal arrow Ostalo arrow ŽFK Polet - ŽFK Inđija 1: 0 (1: 0)
ŽFK Polet - ŽFK Inđija 1: 0 (1: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Sunday, 30 April 2017

polet_indjija_sivac.gifSivac. Stadion FK Polet. Gledalaca oko 20. Sudija: Bojan Mahotka, pomoćnici: Petar Vorkapić i Dejan Haler svi iz Sombora. Delegat: Slavko Zobenica iz Sombora. Strelac: Mihaela Ćirić 30' - Polet.

Polet: Jokić, Mičletić, Živković, Ćirić (Srpak), Medojević (Bjekić), Sovilj (Varagić), Delić (K), Bajčeta, Vlaškalić, Strunjaš, Pavlov.
Trener: Zlatko Strunjaš

Inđija: Zamaklar, Vidanović, Mandić, Vranjevac, Andrić, Jović (K), Pokulić, Zaklanović, Kovačević, Ivanović, Zdjelar (Božović).
Trener: Bojan Hemun

Po izuzetno dobro pripremljenom terenu je odigrana utakmica 11.kola Razvojne lige Vojvodine za devojčice.

Malobrojna publika je imala priliku da vidi jednu pre svega zanimljivu i ravnopravnu igru. Domaći tim je uspeo da stigne do jednog postignutog gola u 30.minutu preko Mihaele Ćirić. Bila je to dobra akcija domaćeg tima. Posle centaršuta sa desne strane terena usledio je kiks više igračica u gostujućem timu koje su zastale posle povika svog golmana "pusti" i Mihaeli nije bilo teško da iz peterca pošalje loptu u mrežu. 1: 0.

U drugom poluvremenu su gošće prosto opsedale oko kaznenog prostora domaće ekipe, a promašile su bar pet izglednih prilika. Poslednja se dogodila bukvalno u poslednjim sekundama meča kada više njih u zeleno belim dresovima nikako nisu uspevale da savladaju vrlo dobru Teodoru Jokić.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.