Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Ženski fudbal arrow Reprezentacija Srbije arrow Srbija – Švedska 2: 4 (1: 3)
Srbija – Švedska 2: 4 (1: 3) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Tuesday, 07 April 2015
fudbal_djevojke.jpgKvalifikacije za Prvenstvo Evrope za omladinke (U 19)

Strelci: 0:1 Olme u 14, 1:1 S. Pavlović u 24, 1:2 Blekstenijus uz 29, 1:3 Blekstenijus u 43, 1:4 Janson u 83, 2:4 Poljak u 90. Pećinci: Katpoint Arena. Gledalaca: 200. Sudija: Marta Frijas Asedo (Španija).

SRBIJA: Kostić, Kožović (od 46. Racić), Vajda, Janković, Stevanović, Milivojević, Pavlović (od 87. Pantelić), Blagojević, Poljak, Matić (od 70. Stefanović).

ŠVEDSKA: Musović, Oskarson, Bjorn, Ekholm, Aroinson, Lofkvist, De Jong, Gotberg  (od 67. Person), Blekstenijus, Janson (od 83.  Blomkvist), Olme (od 76. Okvist).

Šveđanke su dominirale tokom celog meča. Pored pogodaka Pavlovićeve i Poljakove vredno pomena u igru omladinki Srbije su šutevi Delićeve u 76., minuti (tik iznad prečke) i Poljakove u 88. minuti, kojio je Musovićeva odbraniula. S druge strane, Šveđankle su propustile više izglednih prilika.

Ljubitelji fudbala u Pećincima imaće priliku da 9. aprila gledaju utakmicu za prvo mesto u grupi Švedska - Italija.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.