Srpski fudbalski prvoligaši će na terene u 11.takmičarskom kolu.
Prva liga Srbije 11.kolo | |
Temnić 1924 – Radnički 1923 | Sloboda – Teleoptik |
Petak, 27.10.2017 14:30 – Kruševac – | Subota, 28.10.2017 14:30 – Užice |
Delegat – Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag | Delegat – Sp. radnik: MITROVIĆ Miloš |
Glavni sudija: MITIĆ Milan | Glavni sudija: ILIĆ Pavle |
Prvi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš | Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola |
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir | Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad |
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko | Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko |
Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran | Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko |
Super kontrola: | Super kontrola: |
Radnički (P) – Novi Pazar | Budućnost – Metalac |
Nedelja, 29.10.2017 13:30 – Pirot | Nedelja, 29.10.2017 13:30 – Dobanovci |
Delegat – Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan | Delegat – Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar |
Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo | Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan |
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan | Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš |
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad | Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak |
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan | Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe |
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan | Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje |
Super kontrola: | Super kontrola: |
Bežanija – Jagodina | Inđija – TSC |
Nedelja, 29.10.2017 13:30 – Beograd | Nedelja, 29.10.2017 13:30 – Inđija |
Delegat – Sp. radnik: GAJIĆ Milorad | Delegat – Sp. radnik: BAGLAVA Branko |
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš | Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola |
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub | Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija |
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran | Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan |
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa | Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad |
Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko | Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko |
Super kontrola: | Super kontrola: |
Proleter – Sinđelić | Dinamo – ČSK-Pivara |
Ponedeljak, 30.10.2017 13:30 – Novi Sad | Ponedeljak, 30.10.2017 13:30 – Vranje |
Delegat – Sp. radnik: GLOĐOVIĆ Vlado | Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav |
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar | Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš |
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko | Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir |
Drugi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan | Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš |
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja | Četvrti sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar |
Posmatrač: ČETNIK Stevan | Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav |
Super kontrola: | Super kontrola: |