Neiskorišten penal Radoičića, foto: Živko Radivojević

Za veterane Fudbalskog kluba Hajduk završena je vrlo uspešna takmičarska sezona za 2017/2018. godinu. Posle osvojenog pevog mesta u 4B Ligi, juče su Šimanovčani igrali finale Kupa Udruženja veterana FS Beograda. Tek posle izvođenja penala, Hajduk je izgubio od Brodarca iz Beograda 4:2 (u regularnom delu utakmice bilo je 1:1). Brodarac je poveo golom Stanojevića u 65. minutu, a izjednačio je Knežević u 80. minutu. Pošto je utakmica završena nerešenim rezultatom pristupilo se izvođenju penala.

PRVA SERIJA 1:0 Stanković; 1:1 Radosavljević.
DRUGA SERIJA, Petrović promašio; 1:2 Knežević.
TREĆA SERIJA, 2:2 Ralević; Bezbradica promašio.
ČETVRTA SERIJA, 3:2 Mojić; Radojčić promašio.
PETA SERIJA, 4:2 Janković.

Brodarac, foto Živko Radivojević

Beograd: Igralište FS Beograda na Adi. Gledalaca:100. Sudija: Miodrag Mitrović (Beograd). Žuti kartoni: Petrović i Čikić (Brodarac), Devrnja i Katanić (Hajduk).