Stadion FSB na Adi, foto: fsb

Fudbaleri Inđije su odigrali drugu trening utakmicu od starta pripremnog perioda.

Na stadionu Fudbalskog saveza Beograd na Adi pod reflektorima na terenu sa veštačkom travom su igrali Lokomotiva i Inđija.

U prvom poluvremenu nije viđen ni jedan gol iako je Inđija imala velik posed lopte i tri izgledne šanse da se zatrese mreža domaćina. Te prilike su propuštali Ivančević, Vraštanović i Bjeličić.

Drugi deo meča se igralo otvorenije, fajterski. Igrači Lokomotive su prvi zatresli mrežu na ovom meču u 55.minutu. Bila je to dobra akcija domaćina. Lopta je upućena sa desne strane napada i igraču Lokomotive nije bilo teško da zatrese mrežu Prekovića. Gost poravnava rezultat u 65.minutu. Dobra akcija Živkovića, koji gađa loptom glavu Badare, a isti je šalje u mrežu Lokomotive. U nastavku meča, Badara je sada asistent. On dobro pronalazi Mrđu koji se nalazi na oko osam metara od gola domaćina i lagano matira golmana za 1: 2. Poravnanje rezultata stiže u 75 minutu. Dobra akcija igrača Lokomotive i odbrana Inđije je drugi put kapitulirala, 2: 2.

Za Inđiju su nastupila i dva nova igrača. Andrejić koji je stigao iz kruševačkog Trajala, a reč je o krilnom napadaču. Drugi je stigao iz novosadskog Proletera. Kočović igra na poziciji levog beka i time je pojačana konkurencija na tom položaju u timu.

Inđija:
Prvo poluvreme: Stanivuković, Anđelković, Rogač, Veličković, Ilić, Janjić, Banjac, Bjeličić, Vraštanović, Andrejić, Ivančević.

Drugo poluvreme: Preković, Bobar, Kostić, Vuković, Kočović, Vidić, Zerafa, Ugrica, Živković, Mrđa, Badara.