Jedna od zanimljivijih utakmica 23.kola Srpske fudbalske lige grupa „Vojvodina“ će se odigrati u Sremskoj mitrovici.
Srpska liga VOJVODINA – 23. kolo | |
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) | FK „Hajduk 1912“ (Kula) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Sremska Mitrovica |
Delegat – posmatrač | Medaković Goran |
Sudija | Dimitrijević Nebojša |
Prvi sudija pomoćnik | Rađen Predrag |
Drugi sudija pomoćnik | Grujić Marko |
Četvrti sudija | Matić Nemanja |
FK „Vršac“ (Vršac) | FK „Kabel“ (Novi Sad) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Pavliš |
Delegat | Vavan Dragan |
Sudija | Džombić Nikola |
Prvi sudija pomoćnik | Svilenković Predrag |
Drugi sudija pomoćnik | Janković Luka |
Četvrti sudija | Petrović Dejan |
Posmatrač | Šibul Ivan |
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) | FK „Železničar“ (Pančevo) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Zrenjanin |
Delegat | Dukić Ozren |
Sudija | Arsić Dragan |
Prvi sudija pomoćnik | Radić Petar |
Drugi sudija pomoćnik | Bosin Nemanja |
Četvrti sudija | Belić Dušan |
Posmatrač | Rodean Marijan |
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) | FK „Cement“ (Beočin) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Prigrevica |
Delegat – posmatrač | Šavija Jovica |
Sudija | Gligor Mikloš |
Prvi sudija pomoćnik | Rajković Dušan |
Drugi sudija pomoćnik | Kantor Miroslav |
Četvrti sudija | Ćirić Nemanja |
FK „Mladost“ (Bački Jarak) | FK „Borac“ (Sakule) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Bački Jarak |
Delegat | Petrović Dragan |
Sudija | Mudrinić Tomislav |
Prvi sudija pomoćnik | Danilović Slobodan |
Drugi sudija pomoćnik | Šavija Miloš |
Četvrti sudija | Repček Ivan |
Posmatrač | Vuksanović Dragoljub |
FK „Radnički“ (Nova Pazova) | FK „Bačka 1901“ (Subotica) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Nova Pazova |
Delegat – posmatrač | Šovljanski Aleksandar |
Sudija | Zeljković Nebojša |
Prvi sudija pomoćnik | Laluja Bojan |
Drugi sudija pomoćnik | Lukić Dušan |
Četvrti sudija | Bečanović Aleksandar |
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) | FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Pančevo |
Delegat – posmatrač | Subotić Uroš |
Sudija | Nikolić Danilo |
Prvi sudija pomoćnik | Ivanišević Bojan |
Drugi sudija pomoćnik | Šćepanović Bojana |
Četvrti sudija | Mrđa Neđo |
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) | FK „Dunav“ (Stari Banovci) |
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 | Čelarevo |
Delegat | Braun Robert |
Sudija | Gnjatović Marko |
Prvi sudija pomoćnik | Zorić Dušan |
Drugi sudija pomoćnik | Živković Luka |
Četvrti sudija | Kedža Stefan |
Posmatrač | Vučić Dejan |
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) | SLOBODAN |