Stadion Sloga Erdevik, foto: fk sloga

Erdevik, Stadion Sloge, Gledalaca 100; Sudija: Dimovski (Novi Sad); Strelci: Smiljanić u 26, Stojšić u 54. i Považan u 80. minutu za Slogu (E).

SLOGA(E): Petrović 7, Đurkić 7 (Považan 8), Domčić 8, Кobiljski 8, Smiljanić 8, Grković 8, Stojšić 8, Grubiša 7, Bojanić 7 (Vuković-), Ristić 7 (Drobac-), Cvijić 8.

SLOGA (T): Borojević 8, Pastor 7, Zelić7, Banović 6, Svitić 7 (Đurić-), Marković 7, Đorđević 7, Vukaljević 7, Ćuk 6, Tomić 6 Tucakov 6 (Đurđević-).
Igrač utakmice: Smiljanić (Sloga (E))

Otvorena, prava prvenstvena utakmica, u kojoj je domaća ekipa stvorila više šansi i zasluženo pobedila. Sa druge strane, za protivnika su imali čvrstu i disciplinovanu ekipu iz Temerina za koju će biti šteta ukoliko ne obezbedi opstanak.

Prvu priliku domaći su imali u 7. minutu kada je Ristić glavom pokušao da savlada odličnog golmana gostiju Borojevića. U 15. minutu na ubačenu loptu Кobiljskog natrčao je Stojšić ali se lopta zaustavila na prečki.Šut Grkovića u 24. minutu, Borojević zaustavlja nogama. U 26. minutu Кobiljski je prodro po levom boku, ubacio loptu u sredinu do Grkovića koji je prosleđuje do Smiljanića koji, u naletu, pogađa nebranjeni deo mreže za 1:0. U 35. minutu, nakon dobre akcije domaćih, usledio je udarac Stojšića ali je Borojević bravurozno intervenisao. U 37. minutu gosti su imali prvu ozbiljniju priliku preko Đorđevića koji je za malo bio neprecizan. Već u sledećem minutu usledio je pokušaj Svitića iz daljine ali je rezultat ostao ne promenjen. U 40. minutu Cvijić je lukavo, lob-pasom, pokušao da uposli Grkovića ali je pomoćnik Samac signalizirao nedozvoljenu poziciju.

U 49. minuti Grković nije bio precizan iz vrlo izgledne prilike. U 54. minutu, nakon presečenog napada Temerinaca, Považan i Stojšić su razmenili pasove nakon kojih se Stojšić obreo u gol šnasi koju je znalački iskoristio.U 58. minutu odmeren pokušaj Cvijića van kaznenog prostora ali Borojević siguran. 67. minut, prilika za domaće i Grković kasni sa reakciom. U 69. minutu Tomić nije iskoristio smušenost odbrane domaćih ali je i Petrović bio na visini zadatka. U 72. i 73. minutu šut su oprobali Smiljanić a za njim i Cvijić ali su bili za malo neprecizni Кonačanih 3:0 delo je Borisa Považana. Propust u odbrani gostiju i situacija u kaznenom prostoru koje Považan, po pravilu, koristi.