Naslovna arrow Borilačke veštine arrow Karate arrow Karatisti Železničara imali uspešan vikend
Karatisti Železničara imali uspešan vikend PDF Štampaj E-mail
Autor Miroslav Dragojlović
Monday, 25 September 2017
kup-indjija-masovno.gifKaratisti inđijskog Železničara izborili su odlične rezultate na Prvenstvu Vojvodine za mlađe seniore, juniore i kadete koje je odžano u subotu 23.09.2017. u Banatskom Novom Selu (umesto u Novom Bečeju kako je planirano).

Mlađe seniorke su imale 100% učinak u borbama, Monika Jurišić osvojila je 1.mesto u kategoriji -61kg dok je Marija Bogovac izborila je  2.mesto u kategoriji +59kg. Kadet  Damjan Ćirić izborio je ''zlato'' dok su  Stefan Lemajić u kategoriji -57kg i Luka Čubrilo u kategoriji -52kg osvojili treća mesta.

U nedelju 24.09.2017. održan je  Kup Vojvodine za nade i mlađe uzrasne kategorije pionira i poletaraca koji je ujedno i kvalifikacija za školsko državno prvenstvo Srbije - školski sport. Tehnički organizatori Karate klub ''Železničar'' i Savez za školski sport IN iz Inđije  bili su na visini zadatka, naravno uz svesrdnu podršku Opštine Inđija.

Takmičari ''Želje'' tradicionalno masovni i uspešni. U kategoriji nada prva mesta izborili su Mihailo Grubić i Ilija Pavlović u borbama kao i Anđela Marčetić u katama dok je dugo mesto zauzeo Luka Čubrilo u borbama. Kod pionira najuspešniji su bili Ninković Maša, Vuk Malić i Stefan Bjeljac osvojivši prva mesta dok su treće mesto izborili Mateja Jajić, Luka Popović, Luka Mitrić, Aleksa Labenšperger i Jovana Mučibabić, svi u katama.

Takmičari u katama Filip Lazić, Iskra Čubrilo, Tamara Stanković, Dunja Stojiljković, Aleksandar Bulić, Teodora Čanković i Ognjen Lukač nisu uspeli da se domognu pobedničkog postolja.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.