Naslovna arrow Drugi sportovi arrow Školski sport arrow Inđijski Gimnazijalci ređaju uspehe
Inđijski Gimnazijalci ređaju uspehe PDF Štampaj E-mail
Autor Miroslav Dragojlović
Thursday, 20 April 2017

sampioni-iz-indjije-17.gifMuška ekipa inđijske gimnazije osvojila je prvo mesto na međuokružnom prvenstvu u malom fudbalu koje je održano 19.04.2017. u Lajkovcu.

Nakon odlične igre i pobede na opštinskom takmičenju u Inđiji kad je ekipa Gimnazije savladala protivnike iz TŠ''Mihajlo Pupin'' i SŠ''Đorđe Natošević'' kao i odlične igre u Donjem Tovarniku na okružnom takmičenju gde je ista ekipa savladala Gimnaziju ''Branko Radičević'' iz Stare Pazove, Med.''Dragica Nikšić'' iz Sremske Mitrovice i u finalu Gimnaziju ''Sava Šumanović'' iz Šida, isti pobednički pohod je Gimnazija napravila i u Lajkovcu savladavši 5. Ekonomsku školu iz Beograda rezultatom 6:1 i u finalu ekipu Tehničke škole iz Lajkovca sa 3:0.

Ovim rezultatom Gimnazija je izborila , po prvi put u svojoj istoriji , plasman na republičko prvenstvo koje će se održati na Republičkom Olimpijskom  kampu na Karatašu 17. i 18.maja 2017.god.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.