Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Drugi sportovi arrow Školski sport arrow Masovnost pre svega
Masovnost pre svega PDF Štampaj E-mail
Autor Miroslav Dragojlović   
Thursday, 07 September 2017

opstinsko-plivanje-17.gifOpštinsko prvenstvo u plivanju za osnovne i srednje škole održano je na Gradskom Bazenu u Inđiji u organizaciji Ustanove ''Sportski centar'' i Saveza za školski sport IN.

Na takmičenju je učestvovalo 80 učenika - ca iz inđijske opštine u kategorijama 1.-4., 5-6. i 7.-8- razreda OŠ kao i 1.-4. godine SŠ u disciplinama: kraul, prsno, leđno i delfin a svoje gostoprimstvo u organizaciji uz odličnu saradnju, pruženo je i osnovnim i srednjim školama iz Stare Pazove. Ustanova ''Sportski centar'' je obezbedila medicinsku i spasilačku službu , dok je Savez za školski sport IN obezbedio sudije na startu i cilju kao i zapisnički sto. Takmičenje u plivanju je po kalendaru takmičenja kvalifikacioino za republičko prvenstvo u plivanju.

K R A U L - Osnovne škole - 50 metara
1 – 4 RAZRED DEČACI
1. Mihajlo Svilar – OŠ „D. Jerković'', Inđija 44,80
2.Andrej Petričević - OŠ''P. Kočić'', Inđija 52,03
3. Miša Ivaniš - OŠ''J.Popović'' Inđija 52,45
5 – 6 RAZRED DEČACI
1.Branislav Todorović - OŠ „P. Kočić“, Inđija 35,56
2. Nikola Kovačević - OŠ''J. Popović'' Inđija 43,47
3.Relja Brkić - OŠ''D. Jerković'' Inđija 44,73
5 – 6 RAZRED DEVOJČICE
1.Anja Vlaisavljević - OŠ „P. Kočić“, Inđija 47,50
7 – 8 RAZRED DEČACI
1.Dušan Todorović - OŠ „P. Kočić“, Inđija 31,51
2.Stevan Bežanović - OŠ''J. Popović'' Inđija 37,00
3.Uroš Mihajlović - OŠ ''P. Kočić'' Inđija 38,29
7 – 8 RAZRED DEVOJČICE
1.Anđela Marčetić - OŠ „Đ. Natošević“, N. Slankamen 44,91
2.Sara Drča - OŠ ''P. Kočić'' Inđija 1.06,03

SREDNjE ŠKOLE 1 – 4 RAZRED DEČACI (100m)
1.Nikola Činku - Gimnazija, Inđija 1.14,81
2.Luka Grković - Gimnazija, Inđija 1.15,81
3.Marković Marko - TŠ''Mihajlo Pupin'', Inđija 1.22,25

Disciplina PRSNO 50 m OSNOVNE ŠKOLE
1 – 4. RAZRED DEČACI
1.Nenad Čavić – OŠ''Braća Grulović'' Beška 1,31,03

5 – 6 RAZRED DEVOJČICE
1.Jovana Dimitrov – OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.06,72
2.Drča Aleksandra – OŠ''P. Kočić'' Inđija 1.09,16
3. Tijana Malešević - OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.27,63
5 – 6 RAZRED DEČACI
1.Zoran Mandić – OŠ ''P. Kočić'' Inđija 1.00,53
7 – 8 RAZRED DEČACI
1.Vladimir Živković – OŠ''J. Popović'' Inđija 1.00,60
7 – 8 RAZRED DEVOJČICE
1.Nevena Ćalić - OŠ „B. Grulović“, Beška 59,73
2.Jelena Petrović – OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.03,06

Disciplina PRSNO 100 m SREDNjE ŠKOLE
1.Julijana Petković – Gimnazija, Inđija 2.46,00

Disciplina LEĐNO 50 m OSNOVNE ŠKOLE
1 – 4 RAZRED DEČACI
1.Dušan Ćalić – OŠ''Braća Grulović'' Beška 1.04,03
1 – 4 RAZRED DEVOJČICE
1.Maša Popović – OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.10,36I
5 – 6 RAZRED DEČACI
1. Strahinja Lemajić – OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.10,36
2.Teodor Vračarević - OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.18,69
7 – 8 RAZRED DEVOJČICE
1.Aleksandra Bulić – OŠ''D. Jerković'' Inđija 1.07,56

plivanje-os-i-ss-2017.gifDisciplina DELFIN 50 m OSNOVNE ŠKOLE
1 – 4 RAZRED DEČACI
1.Alen Vesveber - OŠ „D. Jerković“, Inđija 54,09
5 – 6 RAZRED DEČACI
1.Vukašin Marčetić - OŠ „D. Jerković“, Inđija 1.31,05
2.Radovan Milovanović - OŠ „D. Jerković“, Inđija 1.31,11
5 – 6 RAZRED DEVOJČICE
1.Milica Ravljak - OŠ „Braća Grulović“, Beška 1.00,56
7 – 8 RAZRED DEČACI
1.Lazar Ljepoja – OŠ''Đ. Natošević'' N. Slankamen 37,63

Disciplina DELFIN 100 m SREDNjE ŠKOLE
1.Viktor Basara - Gimnazija Inđija 1.57,25

 

 

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.

Sledeće >