Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Vazduhoplovstvo
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Klikovi
Tuesday, 22 August 2017 Bačanin vratio titulu prvaka Milica Kljajić 12
Tuesday, 15 August 2017 Paraglajding se sprema za Olimpijadu Milica Kljajić 19
Monday, 14 August 2017 Ekipni šampioni sveta Milica Kljajić 26
Friday, 11 August 2017 Srbi i Poljaci lete zajedno Milica Kljajić 24
Friday, 04 August 2017 Piloti na Tupužnici, modelari u Mađarsku Milica Kljajić 27
Monday, 31 July 2017 Novi padobranski prvaci Svetlana Bradić 38
Friday, 28 July 2017 Bojan Gostojić Evropski šampion Milica Kljajić 43
Sunday, 25 June 2017 25.000 kilometara preleta iznad Niša Milica Kljajić 173
Thursday, 22 June 2017 Uspešni letovi na Svetskom Kupu Milica Kljajić 51
Sunday, 18 June 2017 Počeo Svetski Kup u Nišu Milica Kljajić 51
Tuesday, 13 June 2017 Vazduhoplovni spektakl u Nišu Milica Kljajić 74
Tuesday, 23 May 2017 Najpreciznijim rezultatom do titule državnog prvaka Svetlana Bradić 374
Monday, 22 May 2017 Završen "Balkanski skok prijateljstva" Milica Kljajić 79
Saturday, 20 May 2017 VSS najbolji Sportski Savez Milica Kljajić 63
Thursday, 18 May 2017 Piloti i raketaši za vikend Milica Kljajić 134
Wednesday, 17 May 2017 Balkanski skok prijateljstva Milica Kljajić 137
Monday, 15 May 2017 Srbija vicešampion sveta Milica Kljajić 68
Thursday, 04 May 2017 Preletačka sezona počela Milica Kljajić 97
 
<< Početak < Prethodno 1 Sledeće > Kraj >>
Rezultati 1 - 18 od 18