Naslovna arrow Fudbal arrow MOL Sombor arrow Stanišić - Dunav 3: 1 (3: 0) - prekid
Stanišić - Dunav 3: 1 (3: 0) - prekid PDF Štampaj E-mail
Autor Dragan Jagodić Kuridža
Sunday, 21 May 2017

stanisic_sampioni_mola.gifIgralište Stanišića, gledalaca 80. Glavni sudija meča: Vorkapić Nastasić Petar. Pomoćnici: Lukić Dušan Sombor, Martinović Miloš Kljajićevo. Delegat susreta: Lekić Milenko iz Sombora. Strelci: Rančić 20, 33, Vuković 41 (Stanišić), Savić 54 (Dunav). Žuti kartoni: Vuković (Stanišić), Primorac (Dunav).

Stanišić: P.Vukadinović, M.Vukadinović, Pucar, Kresić, Vujin, Timar (Stupar), Jovanović, Vuković (Dobre), Bojić (Sekulić), Rančić, Nikić

Dunav: Molnar, Marjanović, Mrvičin, Baša, Dubajić, Primorac, Kovačević, Curnić, Savić, Balaž, Ivkov

Gosti dolaze sa jedanaestoricom igrača od kojih se na zagrevanju povređuje Baša tako da počimaju susret sa desetoricom igrača.

Nadmoćni domaćin dolazi u vodstvo u 20. minuti posle prodora Vukovića i asistencije Rančiću koji iz prve šutira sa nekih 20 metara, golman Dunava Molnar je bio nemoćan.

Igralo se samo na polovnini gostiju, domaćin povisiva vođstvo u 33. minuti, Rančić se oslobađa čuvara u kaznenom prostoru gostiju, lobuje istrčalog golmana te postiže svoj drugi pogodak.

U 36. minuti gostima se povređuje i drugi igrač tako da nastavljaju susret sa 9 igrača. Prvi šut gosti su uputili prema golu domaćina u 38. minuti posle prodora po levoj strani i centaršuta na peterac Mrvičina, Balašev udarac završava preko prečke golmana Vukadinovića.

3 minuta kasnije domaćin postiže svoj 3. pogodak, strelac je bio Vuković posle centaršuta Bojića.

Na početku drugog poluvremena gostujući igrač žali se na povredu, nakon ukazane pomoći pomoći nije nastavio susret. Kod domaćina dolazi do opuštanja što gosti koriste, postižu pogodak i smanjuju rezultat. U 52. minuti, domaćin ne koristi kazneni udarac. igrao se 66. minut, povređuje se i 4. gostujući igrač, sudija Vorkapić-Nastasić svira kraj utakmice.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.