Naslovna arrow Fudbal arrow MOL Srem arrow Donji Srem 2015 – Hajduk 2: 2 (1: 0)
Donji Srem 2015 – Hajduk 2: 2 (1: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Sunday, 27 August 2017
donji-srem---hajduk-(v).gifStrelci: 1:0 M. Ilić u 10, 1:1 Jurošević u 55, 1:2 Janković u 57, 2:2 N. Mitrović u 62. Minutu. Pećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 150. Sudija: Stefan Tošić (Stara Pazova). Pomoćnici: Marko Šljepica (Novi Banovci) i Nikola Novaković (Inđija). Delegat: Mirko Inđić (Stara Pazova). Žuti kartoni: Radivojević u 18. i Čavić u 87. minutu (Donji Srem 2015), Bošnjaković u 47. i Vejnović u 86. minutu (Hajduk). Crveni kartoni: Babić u 65. minutu (Donji Srem 2015), Janković u 65. minutu (Hajduk).

DONJI SREM 2015: Jelača, Nenadov, Radovanović, Grujić, Panić, Miličević (od 60. Nebrigić), Dinčić (od 61. Nikolić), N.  Mitrović, Čavić, M. Ilić, Radivojević.

HAJDUK: Mitrović, Đorđević (od 76. Marjanović), Arbić, Petrović, Janković, Bošnjaković, Vlaisavljević, Vejnović, Jurošević, Gavrilović (od 65. Gvero), Radovanović.
Igrač utakmice: Dušan Vejnović.

Posle pobede Donjeg Srema 2015. na startu sezone u Sremskoj Mitrovici, nad Mitrosem, ljubitelji fudbala u ovom delu Srema očekivali su da tim iz Pećinaca na svom terenu „uknjiži sigurne bodove“.

Međutim, kako je utakmica tekla, domaćin može biti prezadovoljan osvojenim bodom.
   1:0 (10. minut). Iskusni Nenad Mitrović odlično proigrava Miloša Ilića, koji odlično koristi neodlučnost gostujuće odbrane, te postiže gol.
   1:1 (55. minut).  Čavić gubi loptu na sredini terena. Brza kontra Hajduka, koju Bošnjaković pretvara u gol.
   1:2 (57. minut). Vejnović iz slobodnig udarca šutira u gol Donjeg Srema 2015. Na opšte iznenađenje, Jelača je nesiguran, kratko odbija loptu do Jankovića i kazna stiže.
    2:2 (62. minut). Mitrović je brži od protivničkog golmana.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.