Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow MOL Srem arrow Graničar (K) - Železničar 1: 1 (0: 0)
Graničar (K) - Železničar 1: 1 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Sunday, 28 May 2017

teren_granicar_kuzmin.gifKuzmin. Stadion FK Graničar. Gledalaca oko 150. Sudija: Nikola Cekačević iz Morovića, pomoćnici: Dušan Petrović iz Šida i Stefan Mijanović iz Adaševaca. Delegat: Mirko Bašić iz Rume. Strelci: Vasilić (penal) 87' - Graničar, Branković 53' - Železničar. Žuti karton: Tomčić - Graničar.

Graničar: Barić, Dejan Pečenica, Bakajlić, Veselinović (Zečević 10'), Stanojčić, Tomčić, Vukadinović, Vasilić (K), Marko Pečenica (Valter 88'), Drmanović (Šojić 65'), Stefanović.
Trener: Dragan Jandrić

Železničar: Pečilj, Rašić (Poštić 65'), Dimitrijević, Katarić, Jovanović, Rakar, Branković (K), Marković, Miladinović, Ljubinković (Dukić 67'), Batalo (Rastović 89').
Trener:  Dragan Dimitrov

Bila je to dobra fudbalska predstava u Kuzminu.

Igrači Graničara nadahnuti gostovanjem lidera na tabeli, inđijskog Železničara su bili bolji rival u većem delu ove utakmice. U prvom poluvremenu su gađali stativu Pečilja, a u 38.minutu nisu iskoristili i najstrožu kaznu.

U drugom delu meča nesvakidašnji lob udarac gostujućeg igrača u 53.minutu je obeležio ovaj meč. Sa preko 40 metara od gola golmana Barića, Branković je izveo maestralan lob udarac za vođstvo gosta, 0: 1.

Domaćin je uspeo da iznudi i drugi jedanaesterac u sam smiraj utakmice. Bio je to 87.minut. Ovog puta siguran sa bele tačke je bio Vasilić za konačan rezultat, 1: 1.

Na kraju i zanimljivost da je pokazan samo jedan žuti karton i to igraču Graničara zbog nesmotrenog starta nad gostujućem igraču.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.