OFL Indjija Irig Stara Pazova
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Klikovi
Sunday, 15 October 2017 Čortanovčani gaze, kiks Krušedola Andjelko Belic 537
Sunday, 08 October 2017 Irižani posustaju Andjelko Belic 602
Sunday, 01 October 2017 Bez utakmice u Novom slankamenu Andjelko Belic 557
Sunday, 24 September 2017 Vodeći trio gostovao Andjelko Belic 520
Sunday, 17 September 2017 Derbi sa osam viđenih golova Andjelko Belic 568
Sunday, 10 September 2017 U sudaru komšija devet golova Andjelko Belic 574
Sunday, 03 September 2017 Dobar start "Alasa" Andjelko Belic 711
Tuesday, 29 August 2017 Raspored jeseni za OFL Inđija - Irig - Stara Pazova Andjelko Belic 818
Sunday, 20 August 2017 Liga u savezu tri opštine Andjelko Belic 689
Wednesday, 12 July 2017 Samo osam klubova !? Andjelko Belic 694
Sunday, 28 May 2017 Za prestiž Andjelko Belic 797
Sunday, 21 May 2017 Polet overio titulu Andjelko Belic 754
Sunday, 14 May 2017 Sasanska kaznena ekspedicija Andjelko Belic 1083
Sunday, 07 May 2017 Kiks Krušedolaca pred derbi sezone Andjelko Belic 510
 
<< Početak < Prethodno 1 Sledeće > Kraj >>
Rezultati 1 - 14 od 14