Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow OFL Pećinci arrow Donji Srem 2015 – Hajduk 1932 1: 0 (0: 0)
Donji Srem 2015 – Hajduk 1932 1: 0 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Monday, 01 May 2017
donji-srem-2015---hajduk-1932-(3).jpgPećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 100. Sudija: Svetozar Jovanović (Popinci). Strelac: Čavić u 78. minutu. Žuti karton: Vojkić (Hajduk 1932).

DONJI SREM 2015: Jelača, Lazić, Nenadov, S.Ilić, Radovanović, Božić (Čavić), Dinčić (Poznanović), Miličević, M. Ilić, Gmizić (Stojčević), Mitrović.

HAJDUK 1932: A. Vukašinović, P. Vidović, A. Vidović ( LJ. Dragojević) , Ignjatović, Ilić, Mihić, Aračić, Vojkić, P. Vukašinović, A. Lemajić, Jovanović.

Protiv lidera na tabeli, Hajduk 1932 odolevao je sve do 78. minuta, kada je Čavić najbolje reagovao na ubačenu loptu sa strane i glavom postogao gol.

Imao je Donji Srem 2015 tokom većeg dela utakmice inicijatovu, koju nije uspevao da „materijalizuje“. Teško je nabrojati izglednije prilike domaćina: Mitrović u 27; M.Ilić u 32 (stativa); Mitrović u 40; M. Ilić u 43; Mitrović u 67; S. Ilić u 75 (prečka)... S druge strane, i izabranici Tomislava Ćirkovića su u par navrata ozbiljno pripretili Donjem Sremu 2015, a u 52. minutu najpre je Vojkić bio u „stoprocentnoj šansi“, odmah potom i Jovanović.

U sledećem kolu može se „staviti tačka“ na sezonu, ili će se „maksimalno zakomplikovati tabela“: Donjem Sremu u goste dolazi prvi pratilac, Lovac iz Karlovčića, koji za sada zaostaje četiti boda.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.