Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Fudbalska sezona se otvara
Fudbalska sezona se otvara PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic   
Thursday, 17 August 2017

sindjelic-beograd-stadion.jpgPosle starta superligaškog takmičenja koje ulazi u šesto prvenstveno kolo i niže lige od ovog vikenda imaju svoj start.

Tako će već sutra biti otvorena dešavanja među prvoligašima, ali i među klubovima vojvođanske lige. Kod prvoligaša svoj debi u novoj sezoni će u Beogradu imati Sinđelić i ČSK Pivara. Prvo kolo kod prvoligaša će biti razvučeno u čak četiri takmičarska dana.

Vojvođanski fudbal će se prvo zakotrljati u Sremu, tačnije u Erdeviku. Tamo će sezonu otvoriti ekipa Sloge i njihov gost Borac iz Novog sada.

Uostalom pogledajte raspored utakmica prvog kola takmičenja koja počinju u ovom vikendu:

Prva liga Srbije

Raspored utakmica 1.kola: petak/subota/nedelja/ponedeljak 17,30 h

Jagodina: Jagodina - TSC   :   subota 18 h
Beograd: Sinđelić - ČSK Pivara   :   petak  
Novi Pazar: Novi Pazar - Metalac   :   subota  
Kragujevac: Radnički (K) - Budućnost   :   subota  
Zemun Teleoptik - Dinamo   :   ponedeljak  
Inđija: Inđija - Bežanija   :   nedelja  
Užice: Sloboda - Proleter   :   subota 20 h
Kruševac: Temnić - Radnički (P)   :   subota  

SFL Vojvodina

Raspored utakmica 1.kola: subota 17 h petak/subota/nedelja

Subotica: Bačka 1901 - Bratstvo 1946   :     17 h
Zrenjanin: Radnički (Z) - Radnički (SM)   :   nedelja
 
Novi Banovci: Omladinac - Železničar   :      
Beočin: Cement - Dunav   :   petak
 
Kula: Odžaci - Radnički (Š)   :   ponedeljak
 
Bečej: Bečej 1918 - Radnički (NP)   :      
Pančevo: Dinamo 1945 - Borac   :      
Novi Sad: Crvena Zvezda   Mladost (BJ)   :      

VFL Sever

Raspored utakmica 1. kola: subota/nedelja 17 h

Bački Brestovac: BSK - Bačka   :   nedelja 17 h
Turija: Mladost (T) - Srbobran   :   nedelja  
Srpski Miletić: Zadrugar - Sloga   :   nedelja  
Apatin: Mladost (A) - Mladost (BP)   :      
Gložan: Budućnost - Preporod   :   nedelja  
Karavukovo: Polet - Tisa   :      
Kanjiža: Potisje - Radnički (S)   :      
Odžaci: Tekstilac - Tavankut   :   nedelja  

VFL Jug

Raspored utakmica 1. kola: subota/nedelja 17 h

Novi Sad: Slavija - Hajduk (D)   :      
Belegiš: Podunavac - Kabel   :   nedelja  
Čurug: Hajduk (Č) - Hajduk (B)   :   nedelja  
Kać: Jugović - Jedinstvo   :   nedelja  
Laćarak: LSK - Kupinovo   :   nedelja  
Šajkaš: Borac (Š) - Sloga (T)   :   nedelja  
Novi Sad: Index - Sremac   :   nedelja 10 h
Erdevik: Sloga (E) - Borac (NS)   :   petak  

VFL Istok

Raspored utakmica 1. kola: subota/nedelja 17 h

Plandište: Sloga - Vršac Junajted   :     17 h
Banatski Karlovac; Proleter - ŽAK   :      
Novi Bečej: Jedinstvo (NB) - Vojvodina 1928   :   nedelja  
Novi Kozarci: Sloboda - Jedinstvo (BK)   :      
Žitište: Begej - Kozara   :      
Kikinda: Kikinda 1909 - Budućnost   :      
Nakovo: Polet - Radnički (K)   :   nedelja  
Omoljica: Mladost - Radnički (S)   :   nedelja  

 

Sremska liga

Raspored utakmica 1. kola: subota/nedelja 17,30 h

Putinci: PSK  - Borac (M)   :      
Donji Tovarnik: Sloboda - Rudar   :      
Ruma: Prvi Maj - Jadran   :   subota  
Popinci: Napredak - Budućnost   :      
Klenak: Borac (K) - Podrinje   :      
Adaševci: Graničar 1923 - Sloven   :      
Hrtkovci: Hrtkovci - Partizan   :      
Golubinci: Železničar - Ljukovo   :      

Područna liga Sombor

Raspored utakmica 1.kola: subota/nedelja 17 h

Bačka Palanka: Stari Grad - Kula   :    
Stanišić: Stanišić - Slavija   :   subota
Lipar: Lipar - Hajduk Junior   :    
Tovariševo: Vojvodina - Rusin   :   subota
Crvenka: Crvenka - Mladost   :   subota
Mladenovo: Budućnost (M) - Budućnost (P)    :     
Gajdobra: Hercegovac - ŽAK   :    
Bački Gračac: Borac - Krila Krajine   :   subota

MOL Srem

Raspored utakmica 1. kola: subota/nedelja 17,30 h

Bikić Do: Bikić Dol - Fruškogorac   :    
Obrež: Graničar (O) - Polet   :   subota
Donji Petrovci: Donji Petrovci - Brestač   :    
Žarkovac: Napredak - Mladost   :   subota
Čalma: Sloga - Sloboda   :    
Kuzmin: Graničar (K) - Fruška Gora   :    
Sremska Mitrovica: Mitros - Donji Srem 2015   :    
Višnjićevo: Hajduk - Zeka Buljubaša   :    

OFL Šid

Raspored utakmica 1.kola: nedelja 17,30 h

Bačinci: OFK Bačinci - Napredak   :    
Jamena: Graničar - OFK Bingula   :    
Gibarac: Sinđelić - Omladinac   :    
Erdevik: Erdevik 2017 - Jedinstvo (Lj)   :    
Šid: Jednota - Obilić 1993   :    
Ljuba: Jedinstvo - Sremac   :    

 

 

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.

< Prethodno   Sledeće >