Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Donji Srem 2015 – Hajduk 1932 3: 0 (1: 0)
Donji Srem 2015 – Hajduk 1932 3: 0 (1: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Sunday, 13 August 2017
donji-srem-2015---hajduk-1932.gifStrelci: 1:0 Čavić u 25, 2:0 Milićević u 60, 3:0 Stojčević u 80. minutu. Pećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 50. Sudija: Aleksandar Berber (Pećinci).

DONJI SREM 2015: Bašić, Babić, Panić, Nenadov, Radovanović, Radivojević, Dinčić, Milićević, N. Mitrović, Čavić, Ilić.
Igrali su još: M. Mitrović, Nebrigić, Nikolić, Grujić, Tošić, Božić i Stojčević.

HAJDUK 1932: Mandić, Gordić, Kelebuda, Ignjatović, Živanović. Masnikosa, Mihić, Araćić, Andrić, Bajlović, Čavić.
Igrali su još: Lemajić i Dragojević.

Bez obzira na ubedljivu pobedu, trener Donjeg Srema 2015 Nebojša Jovanović, imao je dosta toga da zameri svojim igračima, posebno na igri u odbrani.

Domaćin je poveo u 25 minutu: Ilić je dugo vukao loptu po levoj strani, odlično je uposlio Čavića, kojem nije bilo teško da savlada Mandića.

U 60. minutu Bajlović je bio u izvanrednoj prilici da poravna rezultat, kada je iz neposredne blizine šutirao u mladog golmana Mitrovića. Već u sledećoj minuti stigla je kazna, odn. pogodak  Milićevića. Ulskom Stojčevića u igru, napad domaćina bio je daleko konkretniji: u 75. minuti Stojčević pogađa okvir gola Šimanovčana, a nešto kasnije i golmana rivala.  Ipak, u 80. minutu postiže gol, nakon proigravanja Nenada Mitrovića.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.