Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Donji Srem 2015 – Prvi maj 1: 4 (0: 3)
Donji Srem 2015 – Prvi maj 1: 4 (0: 3) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Sunday, 30 July 2017
gol-jeza.gifStrelci: 0:1 Milojević u 5, 0:2 Milojević u 25, 0:3 Jež u 36. 0:4 Dobić u 61, 1:4 N. Mitrović u 76. minutu. Pećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 150. Sudija: Zoran Berber (Pećinci).

DONJI SREM 2015: Bašić, Panić, Grujić, Babić, Vidakov, Ljubinković, Nenadov, Milićević, M. Ilić, Gmizić, Čavić.
Igrali su još: M. Mitrović, N. Mitrović, Dinčić, Nikolić i Stojčić.

PRVI MAJ: Šegavac, Lazić, Milić, Krstić, Radišić, Mitrović, Kordolup, Čupeljić, Milojević, Jež, Dobić.
Igrali su još: Vračević, Škondrić i Jović.

Već posle nekoliko minuta igre moglo se predpostaviti u kom će se pravcu utakmica razvijati. Iskusni Milojević najpre je u 5. minutu doveo Prvi maj u vođstvo, da bi isti igrač dvadesetak minuta povisio prednost rumskog sremskoligaša. Dominacija gostiju „konkretizovana“ je i u 36. minutu, kada je odličnim udarcem glavom Jež poslao loptu u mrežu domaćina.

Najlepši detalj na utakmici viđen je u 61. minutu: Dobić sjajno šutira sa oko 25 metara iz slobodnog udarca za 0:4! Čast domaćina „odbranio“ je Mitrović u 76. minutu.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.