Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Donji Srem 2015 – Sremac 2: 1 (2: 1)
Donji Srem 2015 – Sremac 2: 1 (2: 1) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Friday, 11 August 2017
donji-srem-2015---sremac.gifStrelci: 1:0 Čavić u 25, 1:1 Milić u 38, 2:1 M.Ilić u 40. Pećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 50. Sudija: Zoran Berber (Pećinci).

DONJI SREM 2015: Bašić, Babić, S. Ilić, Dinčić, Grujić, Panić, Radivojević, Čavić, N. Mitrović, M. Ilić, Milićević. Igrali su još: Nikolić, Radovanović, Stojčević, Božić, Gmizić i Nebrigić.

SREMAC: Sekulić, Ašćerić, Tomić, Bojanić, Maričić, Paunović, Vučković, Vukajlović, Milić, Vukmanović i Madžarac. Igrali su još: Petković, Ostojić i Mihajlović.

Gosti iz Dobrinaca u prvih dvadesetak minuta imali su više od igre.

Ipak, Donji Srem 2015 u 25. minutu, posle kiksa Sekulića (istrčavanje „u prazno) i gola Čavića dolaze u vođstvo.  Do poravnanja rezultata došlo je u 38. minutu preko Milića. Samo minut-dva kasnije, Mitrović odlično proigrava M. Ilića, kojem nije bilo  teško da se upiše u lisstu strelaca.

Fizički spremniji domaćin dominirao je u nastavku utakmice.  Međutim, u 65,. Minutu, posle prekršaja nad Bojanićem pred golom domaćina, Berber dosuđuje kazneni udarac, koji Vukajlović nije realizovao, odn. Bašić je bio „na visini zadatka“.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.