Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Inđija - Budućnost 3: 1 (1: 1)
Inđija - Budućnost 3: 1 (1: 1) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Wednesday, 09 August 2017

indjija_bud_fss.gifFudbaleri Inđije i dobanovačke Budućnosti su odigrali trening utakmicu u sklopu priprema za novu prvoligašku sezonu.

Inđinčani su pružili do sada najbolju fudbalsku predstavu i posle nekoliko vezanih neuspeha usledila je pobeda koja mnogo znači ovom timu.

Dobanovčani su poveli u ovoj utakmici, a u prvom delu meča su iskluučenje zaradili uz prava zamene igrači "domaćina" Marković i Slađan Nikodijević. Fudbalerima Inđije ovo nije posebno smetalo i do poluvremena su stiugli do poravnanja rezultata.

U nastavku još dva gola za Inđiju i pobeda od 3: 1. Strelci za Inđiju su bili Dimitrov, Vujasin i Đokić. Utakmica je odigrana na terenu SC FSS u Staroj pazovi uz odlično suđenje Pere radojčića.

Fudbaleri Inđije će u subotu na Gradskom stadionu odigrati poslednju pripremnu utakmicu, a rival će opet biti prvoligaš, ČSK pivara.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.