Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Napredak (P) – Napredak (Ž) 1: 1 (1: 0)
Napredak (P) – Napredak (Ž) 1: 1 (1: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Wednesday, 26 July 2017
napredak-(p)-napredak-(z).gifPopinci – Igralište: FK Napredak. Gledalaca: 100. Sudija: Sreten Kokanović (Popinci).  Strelci: 1:0 Drljača u 20, 1:1 S. Miljković u 78. minutu.

NAPREDAK (P): N. Brkić, Vasilić, Kokanović, Kekić, Šarec, M. J.  Jovanović, Skopljak, J. Brkić, Marjanović, Drljača, Đorđević.
Igrali su još: Puvalić, Dimitrijević i M.Ž. Jovanović.

NAPREDAK (Ž): Krnić, Vujević, Sekulić, G. Miljković, Devrnja, Draganić, Katić, Madacki, M. Božić, Ljubinković, Vuković.
Igrali su još: Mišković, S. Miljković, Topić, Gemerić, Vučetić i N. Božić.

Povodom seoske slave Popinaca, odigrana je prijateljska utakmica dva Napretka: domaćeg, člana Sremske lige i gostujućeg iz Žarkovaca (Međuopštinska liga Srem).

Viđena je prilično dopadljiva igra, s obzirom na fazu priprema. Popinčani su poveli posle sjajnog  i preciznog šuta Drljače, u 20. minutu, sa oko 15 metara udaljenosti od gola Krnića . Gosti su poravnali rezultat golom Saše Miljkovića, nakon prigravanja Božiča u 78. minutu.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.