Naslovna arrow Fudbal arrow Ostalo arrow Sloboda – Ljukovo 4: 0 (2: 0)
Sloboda – Ljukovo 4: 0 (2: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Wednesday, 12 July 2017
sloboda---ljukovo.gifDonji Tovarnik: Igralište Slobode. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Pavlović (Ogar). Strelci: 1:0 G, Miličević u 5, 2:0 Knežević u 20, 3:0 Radovanović u 55, 4:0 Ljubojević u 70. minutu.

SLOBODA: Radosavljević, Nović, V. Ninić, Vesić, Radojčić, Perišić, Ašćerić, Ljubojević, G, Miličević, Knežević, Obradović.
Igrali su još: Veljović, Naić, Krkobabić i Radovanović.

LJUKOVO: S. Ninić, Penov, Narančić, Stoisavljević, Bjelobrk, Radanović, Živković, Vidaković, Milanović, Jović, Novaković.
Igrali su još: Zorić, Lukić, Mravović, Aleksa Vučenović, Stević, Aleksandar Vučenović i Vidović.

Već posle nekoliko minuta igre domaćin je poveo golom Miličevića, koji je na najbolji način okončao akciju koju je započeo Knežević, a nastavio Ašćerić.  Prednost Slobode povećao je  Knežević, nakon odličnog progravanja Ninića.

Dominacija sremskoligaša iz Donjeg Tovarnika nastavljena je i u drugom poluvremenu. Mladi Radovanović u 55, minutu je povisio prednost. Najlepši detalj na utakmici viđen je u 70. minutu, kada je Ljubojević postigao gol iz slobodnog udarca.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.