Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Prva liga Srbije
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Klikovi
Saturday, 22 July 2017 Pretplatne karte puštene u prodaju Andjelko Belic 151
Friday, 21 July 2017 Bogat vikend za FK Inđiju Andjelko Belic 106
Tuesday, 18 July 2017 Dve nedelje rada u zeleno belom timu Andjelko Belic 396
Friday, 14 July 2017 Prva provera Andjelko Belic 144
Thursday, 06 July 2017 Nov prvoligaš domaćin u Kruševcu !? Andjelko Belic 223
Thursday, 06 July 2017 Piroćanci u problemima Andjelko Belic 191
Wednesday, 05 July 2017 Startovali i zeleno beli Andjelko Belic 1143
Tuesday, 04 July 2017 Burno prvoligaško nebo Andjelko Belic 222
Sunday, 02 July 2017 Grujičić, Trajković, Mojsilović... Andjelko Belic 292
Saturday, 01 July 2017 Pomerena prozivka inđijskog prvoligaša Andjelko Belic 188
Thursday, 29 June 2017 Opet rudarski posao Andjelko Belic 269
Thursday, 15 June 2017 Vruće leto - Bankrot Novog pazara Andjelko Belic 307
Thursday, 15 June 2017 Ne Bratstvo, ne Omladinac, da TSC !? Andjelko Belic 811
Saturday, 27 May 2017 Inđija - Mačva 2: 0 (0: 0) Andjelko Belic 576
Saturday, 27 May 2017 Inđija sa dva gola ispratila "Čivijaše" u elitu Andjelko Belic 619
Thursday, 25 May 2017 Za finiš sezone fudbalska poslastica Andjelko Belic 185
Sunday, 21 May 2017 U režiji Vujasina Andjelko Belic 394
Sunday, 21 May 2017 Utakmice iščekivanja Andjelko Belic 542
Saturday, 20 May 2017 Put Inđinčane vodi u Borču Andjelko Belic 261
Wednesday, 17 May 2017 Inđija - Bežanija 1: 5 (1: 2) Andjelko Belic 463
Wednesday, 17 May 2017 Sve rešano na vrhu, čudo Kolubare Andjelko Belic 545
Tuesday, 16 May 2017 Konačno za svoju "dušu" Andjelko Belic 227
Sunday, 14 May 2017 Piroćanci ispili Čelarevsko Andjelko Belic 405
Saturday, 13 May 2017 Ere dišu za vrat Zemuncima Andjelko Belic 297
Saturday, 13 May 2017 OFK Odžaci - Inđija 2: 3 (0: 2) Andjelko Belic 258
Saturday, 13 May 2017 Vojvođanski derbi dobila Inđija Andjelko Belic 205
Friday, 12 May 2017 Put zeleno bele vodi u Kulu Andjelko Belic 391
Friday, 12 May 2017 Bežanija bez briga u finišu sezone Andjelko Belic 121
Sunday, 07 May 2017 Inđija - Dinamo 2: 0 (0: 0) Andjelko Belic 327
Sunday, 07 May 2017 Čudo u Beogradu !!! Andjelko Belic 782
Saturday, 06 May 2017 Vranjanci stižu u Inđiju Andjelko Belic 305
Wednesday, 03 May 2017 Kolubarino buđenje Andjelko Belic 339
Tuesday, 02 May 2017 Zeleno beli gostuju u Lazarevcu Andjelko Belic 141
Saturday, 29 April 2017 Inđija - Jagodina 2: 0 (1: 0) Andjelko Belic 376
Saturday, 29 April 2017 Odličan fudbal u Inđiji Andjelko Belic 465
Friday, 28 April 2017 Odžacima bodovi spasa !? Andjelko Belic 216
Thursday, 27 April 2017 Zeleno beli pred Jagodinu Andjelko Belic 161
Monday, 24 April 2017 Vranjanci sve bolji na tabeli Andjelko Belic 188
Sunday, 23 April 2017 Čudna utakmica! A trebalo je da bude, po mnogima – derbi!! Andjelko Belic 372
Sunday, 23 April 2017 Derbi začelja Proleteru Andjelko Belic 372
Saturday, 22 April 2017 Tesno vodeći trio Andjelko Belic 374
Friday, 21 April 2017 Jagodinci u sigurnim vodama Andjelko Belic 153
Thursday, 20 April 2017 Zeleno beli revanš !? Andjelko Belic 467
Saturday, 15 April 2017 Inđija - Budućnost 2: 1 (1: 1) Andjelko Belic 384
Saturday, 15 April 2017 Dueli donjeg i gornjeg doma Andjelko Belic 782
Friday, 14 April 2017 Na redu "Sremački derbi" Andjelko Belic 465
Monday, 10 April 2017 Proleter - Inđija 3: 1 (1: 1) Andjelko Belic 295
Monday, 10 April 2017 Proleter po tradiciji Andjelko Belic 215
Sunday, 09 April 2017 Sloboda i Zemun nastavili trku u dvoje Andjelko Belic 462
Saturday, 08 April 2017 Lideru samo bod Andjelko Belic 386
 
<< Početak < Prethodno 1 2 Sledeće > Kraj >>
Rezultati 1 - 50 od 83