Naslovna arrow Fudbal arrow Prva liga Srbije arrow Inđija - Sinđelić 1: 1 (1: 0)
Inđija - Sinđelić 1: 1 (1: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Saturday, 30 September 2017

indjija_sindja_remi.gifInđija, Gradski stadion, gledalaca oko 600. Sudija: Lazar Tripković iz Kraljeva, pomoćnici: Miljan Mišić i Ivan Mikalački iz Zrenjanina, četvrti sudija: Dejan Minaković iz Novog sada. Delegat: Vlado Glođović iz Vrbasa. Strelci: Vujasin 19' - Inđija i Stanković 59' - Sinđelić. Žuti kartoni: Ahčin (90') i Mlađović (45') - Inđija, Cakić (67'), Šapić (18'), Stanković (60') i Lekanić (76') - Sinđelić.

Inđija: Knežević, Marković, Ahčin, Ilić, Nikodijević (Đokić 87'), Vujasin (K), Mojsilović (Bjeličić 71'), Mlađović, Krstanović (Stoiljković 81'), Rogač, Kovačević.
Trener: Spasoje Jelačić

Sinđelić: Simić, Stojanović, Tošić, Cakić (K), Branković, Šapić, Stanković, Petronijević (Obrenović 78'), Ivanović (Rakić 70'), Tufegdžić (Vukčević 66'), Lekanić.
Trener: Bogdan Korak

Pravu prvenstvenu utakmicu su odigrale ekipe Inđije i beogradskog Sinđelića.

Malo prilika za postizanje golova je bilo na ovom derbi meču, a oba gola su postignuta na izvanredan način posle slobodnih udaraca.

Prva u vođstvo je došla Inđija u 19.minutu meča. Pre toga je Stefan Šapić neoprezno oborio Slađana Nikodijevića na oko 17 metara od svoga gola. Stvar u svoje ruke, a potom u noge je uzeo kapiten domaćina Mile Vujasin. Usledila je prava bomba koja je prosto pocepala gornji ugao gola gosta, 1: 0.

U drugom poluvremenu sem velike borbenosti, kao i u prvom malo toga je imalo da se zabeleži. Ipak najlepši detalj je bio gol gostiju u 59.minutu. Sada su domaćini napravili pomalo nepotreban prekršaj na oko 30 metara od svog gola. Po sredini terenma je bila ta lopta nameštena, a onda nova "praćka". Opet rašlje, opet evro gol. Ovog puta sa suprotne strane, a strelac je bio Nenad Stanković. 1: 1.

Nastavak donosi nekoliko poluprilika sa obe strane. Ipak remi se čini najpravedniji ishod utakmice.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.