Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow Prva liga Srbije arrow OFK Odžaci - Inđija 2: 3 (0: 2)
OFK Odžaci - Inđija 2: 3 (0: 2) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Saturday, 13 May 2017

odzaci_indjija_kula.gifKula. Gradski stadion, gledalaca oko 100. Sudija: Nemanja Gajdobranski iz Novog sada, pomoćnici: Dragan Peranović iz Šajkaša i Svetlana Bilić iz Rume. Četvrti sudija: Nenad Minaković iz Novog sada. Delegat: Nenad Nikolić iz Lovćenca. Strelci: Tiodorović 74' i Pobulić 90' - Odžaci, Bosančić ', Krstanović 41' i Dolmagić 87' - Inđija. Žuti kartoni: Ponjević 8', Tiodorović 33', Potkozica 63' i Babić 72' - Odžaci, Simunović 40', Ilić 67', Ivanović 70' i Kovačević 89' - Inđija.

Odžaci: Kronić, Ponjević, Veselinović (Pobulić 46'), Perišić, Babić, Tiodorović, Tutnjević, Mijailović (Svitić 46'), Galić, Matijević, Đorović (K) (Potkozica 46').
Trener: Goran Lazarević

Inđija: Knežević, Dolmagić, Marković, Simunović, Višnjić (Todorović 87'), Todić, Ivanović, Krstanović (Bičkeji 76'), Kovačević, Bosančić, Lemajić (K) (Ilić 63').
Trener: Spasoje Jelačić

Inđija je silovito ušla u ovaj Vojvođanski derbi.

Već u drugom minutu utakmice je bilo 0: 1 za zeleno bele. Strelac vodećeg gola za Inđiju je bio sve bolji plejmejker u timu Bosančić. Bila je to izrađena akcija gosta i Kronić je rano bio matiran.

Pokušavao je i domaćin da postigne gol u prvom delu meča. Gađali su okvir gola Kneževića. Galić je u tom 30.minutu pogodio prečku gosta. Uz to Odžačani su još jednom pogodili stativu Kneževića, a gost je sve to kaznio u sam smiraj prvog dela meča.
Bio je to 41.minut kada je brzonogi Krstanović zatresao mrežu Kronića za 0: 2. Bio je to i rezultat poluvremena.

U drugom delu meča još tri gola. Prisutni gledaoci sigurno nisu zažalili što su bili na stadionu nekadašnjeg superligaša, Hajduka iz Kule.

Domaćin sebi otvara nadu u preokret u 74.minutu. Tada je Tiodorović savladao Bojana Kneževića za 1: 2 i učinio ovaj meč neizvesnijim.

Ipak gosti u rezultatskom smislu stavljaju tačku u 87.minutu. Brzonogi Dolmagić je ponovo "eksplodirao" i u svom maniru je zatresao mrežu domaćina za 1: 3.

Do kraja Odžačani postižu još jedan gol. Ispostavilo se to i nedovoljan za bar remi. Strelac za konačnih 2: 3 je bio Pobulić u 90.minutu.

Inđija je odigrala "sportski" kako je i najavila pred ovaj meč. Za Odžačane je ovo najverovatnije bio oproštajni meč od prvoligaškog društva.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.