Naslovna arrow Fudbal arrow Somborska područna liga arrow Raspored PFL Sombor jesenji deo
Raspored PFL Sombor jesenji deo PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic   
Thursday, 27 July 2017

grb_pfs_sombor.gifRASPORED I KALENDAR TAKMIČENjA PODRUČNE FUDBALSKE LIGE SOMBOR ZA JESENjI DEO TAKMIČARSKE 2017/18. SEZONE

1. Kolo: 19/20. avgusta 2017 u 17,oo časova
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - KULA
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - SLAVIJA
LIPAR: LIPAR - HAJDUK JUNIOR
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - RUSIN
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - MLADOST
MLADENOVO: BUDUĆNOST - BUDUĆNOST(P)
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - Ž A K
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - KRILA KRAJINE

2. Kolo: 26/27. avgusta 2017 u 16,3o časova
KULA: KULA - KRILA KRAJINE
SOMBOR: SUBOTA Ž A K - BORAC
PARAGE: BUDUĆNOST - HERCEGOVAC
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - BUDUĆNOST(M)
RUSKI KRSTUR: RUSIN - CRVENKA
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - VOJVODINA
PIVNICE: SLAVIJA - LIPAR
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - STANIŠIĆ

3. Kolo: 02/03. septembra 2017 u 16,3o časova
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - KULA
LIPAR: LIPAR - STARI GRAD
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - SLAVIJA
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - HAJDUK JUNIOR
MLADENOVO: BUDUĆNOST - RUSIN
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - MLADOST
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - BUDUĆNOST(P)
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - Ž A K

4. Kolo: 09/10. septembra 2017 u 16,oo časova
KULA: KULA - Ž A K
PARAGE: BUDUĆNOST - KRILA KRAJINE
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - BORAC
RUSKI KRSTUR: RUSIN - HERCEGOVAC
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - BUDUĆNOST(M)
PIVNICE: SLAVIJA - CRVENKA
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - VOJVODINA
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - LIPAR

5. Kolo: 16/17. septembra 2017 u 16,oo časova
LIPAR: LIPAR - KULA
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - STANIŠIĆ
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - STARI GRAD
MLADENOVO: BUDUĆNOST - SLAVIJA
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - HAJDUK JUNIOR
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - RUSIN
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - MLADOST
SOMBOR: SUBOTA Ž A K - BUDUĆNOST(P)

6. Kolo: 23/24. septembra 2017 u 15,3o časova
KULA: KULA - BUDUĆNOST(P)
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - Ž A K
RUSKI KRSTUR: RUSIN - KRILA KRAJINE
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - BORAC
PIVNICE: SLAVIJA - HERCEGOVAC
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - BUDUĆNOST(M)
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - CRVENKA
LIPAR: LIPAR - VOJVODINA

7. Kolo: 27. septembra ( SREDA ) 2017 u 15,3o časova
TOVARIŠEVO: VOJVODINA - KULA
CRVENKA: CRVENKA - LIPAR
MLADENOVO: BUDUĆNOST - STANIŠIĆ
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - STARI GRAD
BAČKI GRAČAC: BORAC - SLAVIJA
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - HAJDUK JUNIOR
SOMBOR: Ž A K - RUSIN
PARAGE: BUDUĆNOST - MLADOST

8. Kolo: 30.septembra./01. oktobra 2017 u 15,3o časova
KULA: KULA - MLADOST
RUSKI KRSTUR: RUSIN - BUDUĆNOST(P)
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - Ž A K
PIVNICE: SLAVIJA - KRILA KRAJINE
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - BORAC
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - HERCEGOVAC
LIPAR: LIPAR - BUDUĆNOST(M)
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - CRVENKA

9. Kolo: 07/08. oktobra 2017 u 15,oo časova
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - KULA
MLADENOVO: BUDUĆNOST - VOJVODINA
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - LIPAR
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - STANIŠIĆ
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - STARI GRAD
SOMBOR: SUBOTA Ž A K - SLAVIJA
PARAGE: BUDUĆNOST - HAJDUK JUNIOR
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - RUSIN

10. Kolo: 14/15. oktobra 2017 u 15,oo časova
KULA: KULA - RUSIN
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - MLADOST
PIVNICE: SLAVIJA - BUDUĆNOST(P)
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - Ž A K
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - KRILA KRAJINE
LIPAR: LIPAR - BORAC
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - HERCEGOVAC
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - BUDUĆNOST(M)

11. Kolo: 21/22. oktobra 2017 u 14,oo časova
MLADENOVO: BUDUĆNOST - KULA
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - CRVENKA
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - VOJVODINA
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - LIPAR
SOMBOR: SUBOTA Ž A K - STANIŠIĆ
PARAGE: BUDUĆNOST - STARI GRAD
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - SLAVIJA
RUSKI KRSTUR: RUSIN - HAJDUK JUNIOR

12. Kolo: 28/29. oktobra 2017 u 13,30 časova
KULA: KULA - HAJDUK JUNIOR
PIVNICE: SLAVIJA - RUSIN
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - MLADOST
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - BUDUĆNOST(P)
LIPAR: LIPAR - Ž A K
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - KRILA KRAJINE
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - BORAC
MLADENOVO: BUDUĆNOST - HERCEGOVAC

13. Kolo: 04/05. novembra 2017 u 13,oo časova
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - KULA
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - BUDUĆNOST(M)
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - CRVENKA
SOMBOR: SUBOTA Ž A K - VOJVODINA
PARAGE: BUDUĆNOST - LIPAR
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - STANIŠIĆ
RUSKI KRSTUR: RUSIN - STARI GRAD
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - SLAVIJA

14. Kolo: 11/12. novembra 2017 u 13,oo časova
KULA: KULA - SLAVIJA
BAČKA PALANKA: STARI GRAD - HAJDUK JUNIOR
STANIŠIĆ: SUBOTA STANIŠIĆ - RUSIN
LIPAR: LIPAR - MLADOST
TOVARIŠEVO: SUBOTA VOJVODINA - BUDUĆNOST(P)
CRVENKA: SUBOTA CRVENKA - Ž A K
MLADENOVO: BUDUĆNOST - KRILA KRAJINE
GAJDOBRA: HERCEGOVAC - BORAC

15. Kolo: 18/19. novembra 2017 u 13,oo časova
BAČKI GRAČAC: SUBOTA BORAC - KULA
BAČKA PALANKA: KRILA KRAJINE - HERCEGOVAC
SOMBOR: SUBOTA Ž A K - BUDUĆNOST(M)
PARAGE: BUDUĆNOST - CRVENKA
KRUŠČIĆ: SUBOTA MLADOST - VOJVODINA
RUSKI KRSTUR: RUSIN - LIPAR
KULA: SUBOTA HAJDUK JUNIOR - STANIŠIĆ
PIVNICE: SLAVIJA - STARI GRAD

NAPOMENA: FK"STARI GRAD" igra na terenu sa veštačkom travom.
FK"ŽAK" Sombor, FK"BORAC" Bački Gračac, FK"MLADOST" Kruščić, FK"STANIŠIĆ" Stanišić, FK"VOJVODINA" Tovariševo i FK"CRVENKA" Crvenka kada su domaćini svoje utakmice igraju SUBOTOM.

 

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.

< Prethodno   Sledeće >