Naslovna arrow Fudbal arrow Somborska područna liga arrow Stanišić - Hercegovac 6: 0 (1: 0), prekid u 78 minuti
Stanišić - Hercegovac 6: 0 (1: 0), prekid u 78 minuti PDF Štampaj E-mail
Autor Dragan Jagodić Kuridža
Saturday, 30 September 2017

Stadion Stanišića, gledalaca oko 120. Delegat susreta: Koberski Josip iz Sombora. Glavni sudija meča: Nikolić Viktorija iz Sonte. Pomoćnici: Vujić Predrag i Mirković Marko (Kula). Strelci: Bojić 44, 64, 73, 75 min, Hoscieslavski 57 min, Rančić 67 minut. Žuti kartoni: Adamović Slavko, Gušić (Hercegovac).

Stanišić: Šarić. Ig,Jovanodić. D,Štrbac (Jovanović.S), Šarić .Il (Munižaba), Lakić, Hoscieslavski, Sekulić, Bojić, Nenadić, Vujin (Timar), Rančić

Hercegovac: Hrnjez, Jeličić, Trivunović, Zelen, Adamović .Sl, Adamović.M, Stojanović, Đurasović, Gušić, Bajčetić

Ekipa gostiju je nastupila sa desetoricom igrača koji su se u prvom delu igre grčevito branili, igralo se uglavnom na njihovoj polovini.

Uspešno su odolijevali napadima domaćina sve do 44 minute, gužve u šesnaestercu gostiju kada je Bojić iz neposredne blizine savladao dosta dobrog čuvara mreže Hrnjeza.

U nastavku utakmice domaćin je pojačao tempo nekompletni gosti su fizički pali i posle sl.udarca za domaćina Bojić je nabacio loptu u šesnaesterac gostiju na drugu stativu na nju natrčava Hoscieslavski i povisiva vodstvo svoga tima.

U 64 minuti Timar dubinskom loptom pronalazi Bojića koji izbija sam ispred gostujučeg čuvara mreže i postiže treći pogodak za svoju ekipu. Posle visokog vodstva domaćina gostujućoj ekipi se povređuju četvorica igrača domaćin postiže još tri pogotka i glavni sudija meča prekida utakmicu u 78 minuti pošto su gosti ostali sa šestoricom igrača na terenu!

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.