Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow Somborska područna liga arrow Stanišić - Kula 10: 1 (6: 1)
Stanišić - Kula 10: 1 (6: 1) PDF Štampaj E-mail
Autor Dragan Jagodić Kuridža
Saturday, 02 September 2017
img_7956.gifStadion Stanišića, gledalaca 90. Delegat susreta: Domić Adam iz Sonte. Glavni sudija meča: Stojačić Stanislav iz Tovariševa. Pomoćnici: Kolaković Igor i Radanović Radoslav iz Bačke Palanke Strelci: Rančić 4, 61, 85 min, Hoscieslavski 13 min, Baljak 15, 35 min,Štrbac 42, 71, 74 min K.U,Bojić 43 min (Stanišić), Bukejlović 33 min(Kula). Žuti kartoni: Radulović (Kula).

Stanišić: Šarić, Banić, Nikić (Munižaba), Lakić, Hoscieslavski (D.Jovanović), Štrbac, Bojić, Baljak, Nenadič, Mitrović (Sekulić), Rančić

Kula: Janičić, Radulović Mirko, Đođić, Tapai, Bodiš, Zlatić (Kukolj), Mitrić (Jovan), Bukejlović, Anđelković, Babić (Šarac), Radulović Milan

Odlična fudbalskaq predstava na stadionu pored Jamurače. Domaćin dolazi u vodstvo već u 4 minuti, Štrbac je izveo slobodan udarac sa nekih 20 metara golman Janičić kratko odbija loptu na nju natrčava Rančić i postiže pogodak.

Na drugi pogodak se čekalo desetak minuta Mitrović je prodro po levoj strani uputio centaršut na peterac gostiju Hoscieslavski povisiva vodstvo. Dva minuta kasnije Baljak iz kornera lobuje golmana Janičića i postiže novi pogodak. Igrao se 33 minut gosti oduzimaju loptu Stanišiću na svojoj polovini dubinskom loptom upošljavaju Bukejlovića koji beži odbrani i smanjiva vodstvo. Dva minuta kasnije Baljak postiže svoj drugi pogodak šutom sa nekih 25 metara golman gostiju je samo pogledom ispratio let lopte. U 42 minuti posle kornera za domaći tim golman gostiju boksuje loptu, Banić je vraća u kazneni prostor Štrbac makazicama postiže pogodak. Minut kasnije Rančić se prošetao kroz šesnaesterac gostiju namestio Bojiću zicer za novi pogodak za visoko vodstvo od 6:1, tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice domaćin u 61 minuti posle gužve u šesnaestercu gostiju Rančić postiže svoj drugi gol, deset minuta kasnije Štrbac sa ivice šesnaesterca, posle asistencije Baljka postiže pogodak Stanišić vodi 8:1. U 74 minuti nepropisno je oboren Sekulić u šesnaestercu gostiju sudija Stojačić pokaziva na belu tačku, precizan izvođač je bio Štrbac. Deseti pogodak i svoj treći postiže Rančić za konačan rezultat i ubedljivu pobedu svog tima.

Najbolji pojedinac na utakmici je bio Rančić Nemanja igrač Stanišića.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.