Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow Somborska područna liga arrow Stanišić - Lipar 3: 1(2: 0)
Stanišić - Lipar 3: 1(2: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Dragan Jagodić Kuridža
Sunday, 10 September 2017
img_8069.gifStadion Stanišića, gledalaca 135. Delegat susreta: Svilar Bojan iz Bačkog Brestovca. Glavni sudija meča: Petrovic Danijel iz Apatina. Pomoćnici: Jerilovic Jovica (Apatin)i Nikolić Viktorija (Sonta). Strelci: Štrbac 30', Rancic34', Nenadic 89' (Stanišić), Banović 75' Lipar.

Stanišić: Sarić, Munižaba (Nikić), Baljak, Nenadić, Vujin, Lakić, Hoscieslavski (Jovanović), Štrbac, Rančić, Bojić, Sekulić (Timar).

Lipar: Vučinić, Lalić, Basarić, Mijić, Popović (Maljković), Banović, Vorkapić, Čestić (Šodolović), Segan, Marčetić, Avdalović

Terenska.nadmoć domaće ekipe krunisana je u 30 minuti, nepropisno je zaustavljen Hoscieslavski u kaznenom prostoru gostiju, glavni sudija meča pokaziva na belu tačku. Štrbac je bio precizan izvođač.

Četiri minute kasnije domaćin povisiva vodstvo: Hoscieslavski posle prodora upošljava Rančića koji šutira iz prve sa nekih 7-8 metara, golman Vučinić je samo pogledom ispratio let lopte.

Domaca ekipa je imala još šansi u prvom delu utakmice koje nije iskoristila i dva sporna momenta gde su sudije presudile na štetu domaćeg tima. Gosti su imali šansu posle slobodnog udarca, šut Sege, Sarić efektnom intervencijom izbija loptu ispod same prečke.

U drugom delu domaća ekipa propušta mnoge šanse da povisi vodstvo 52 minut Hoscieslavski, 60 min. Sekulić, 65 min.Rančić što gosti kažnjavaju i posle jedne dubinske lopte smanjuju rezultat, Banovic izbija sam ispred Sarića koji je bio nemoćan da spreči pogodak.

Ipak je domaćin povisio vođstvo u 89 minutu Nenadić je bio realizator.

Utakmica je bila fer i korektna bez i jednog kartona.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.