Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow Sremska liga arrow Partizan - Železničar 0: 2 (0: 0)
Partizan - Železničar 0: 2 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Saturday, 26 August 2017

fudbal-lopta-u-mrezi.jpgVitojevci. Stadion FK Partizan Vitojevci. Sudija: Stevan Grbatinić iz Adaševaca, pomoćnici: Miroslav Vukovac iz Višnjićeva i Nedeljko Končar iz Erdevika. Delegat: Zoran Sadžak iz Deča. Strelci: Krunić 67', Branković 90' - Železničar. Žuti kartoni: Goran Petrović, Goran Radović i Milan Radović - Partizan. Pečilj, Mladenović - Železničar. Crveni karton: Krunić 85' (drugi žuti) - Železničar

Partizan: Savić, Radović, Mijić (Stanojević), Tripić, Goran Petrović (Bojić), Dragomirović, Aleksić, Vladimir Petrović (K), Goran Radović, Pajić (Milan Radović), Mladenović
Trener: Saša Petrović

Železničar: Pečilj, Grković, Bulatović, Katarić, Miladinović, Branković (K), Krunić, Marković (Knežević), Krivokuća, Marjanović, Dimitrijević.
Trener: Slobodan Marković

Bila je to prava prvenstvena utakmica za igru dva raspoložena tima.

Domaćin je u 18.minutu imao kolosalnu priliku da stigne do vođstva. Bio je to kazneni udarac za Partizan posle nesmotrenog starta golmana gosta. Pre toga štoper Železničara je izgubio loptu pa je golman gosta bio primoran da napravi prekršaj. Ipak taj udarac sa bele tačke domaćin nije iskoristio. Pored toga igrači Partizana su bili dominantni u tom delu igre, ali je Pečilj bio vrlo siguran.

U drugom delu meča Železničar je dva puta kaznio domaćina za ubedljivu pobedu, 0: 2. Prvo je strelac bio Krunić da bi u rezultatskom smislu to potvrdio Branković u 90.minutu. Krunić je gol postigao posle sjajne asistencije od strane Krivokuće. Krunić je izbio sam ispred golmana domaćina i lagano je realizovao svoju poziciju. Drugi gol je delo Brankovića posle solo prodora. Pogrešili su domaći igrači koji su stisli gosta za izjednačenje. Strelac je gotovo na sredini terena uzeo loptu i u velikom solo prodoru je zaobišao golmana i lagano zatresao mrežu za 0: 2.

U tim trenucima gost je igrao sa igračem manje na terenu jer je isključen iz igre strelac gola za goste Krunić u 85.minutu.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.