Naslovna arrow Fudbal arrow Sremska liga arrow Podrinje – Sloboda 3: 0 (0: 0)
Podrinje – Sloboda 3: 0 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Saturday, 29 April 2017
podrinje---sloboda-(2).gifMačvanska Mitrovica: Stadion Poleta. Gledalaca: 250. Sudija: Milan Otašević (Inđija). Strelci: 1:0 Đurđević u 62, 2:0 Živković u 77. 3:0 Petrović u 87. minutu. Žuti kartoni: Adamović, Pavlović i Živković (Podrinje), Vesić i Perišić (Sloboda).

PODRINJE: Relić, Arsenović, Adamović, Mijailović, Stević, Radovanović, Pršić, Pavlović, Lukač (Petrović), Živković i Brkić (Đurđević).

SLOBODA: Veljović, Z. Miličević, Vesić (Vidakov), Nović, Knežević, Balaban. Perišić, G. Miličević (Ašćerić), Mrkajić, Obradović (Stojanović), Ljubojević.

U prvih sat vremena igre Sloboda je na momente bila ravnopravan rival, a „najkonkretnija“ je bila u 49. minutu, kada je Obradović pogodio okvir gola Relića.

Posle gola Đurđevića  u 62. minutu, nakon odličnog centaršuta Adamovića, gosti „padaju“. Mogli su u 70. minutu nepšto više uraditi, kada je Obradović iz neposredne blizine gola Podrinja, nekontrolisano šutirao. Najbolji pojedinac utakmice, koja je trebalo da bude „derbi kola“, Živković, u 77. minutu povećava vođstvo domaćina, kada je nakon sjajnog proigravanja, rutinski „matirao“ Veljovića. Konačno, u 87. minutu, posle dobro odmerenog i preciznog šuta, Petrović je „stavio tačku“.

S tri nova boda Podrinje ostaje u trci za najviši plasman, a za Slobodu  važi „puste želje, pusti snovi!“.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.