Naslovna arrow Fudbal arrow Sremska liga arrow Sloboda – Jadran 2: 0 (0: 0)
Sloboda – Jadran 2: 0 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Sunday, 09 April 2017
gol-petrovica-u-60.gifStrelci: 1:0 Ljubojević u 72, 2:0 Obradović u 90. minutu. Donji Tovarnik: gledalaca 100. Sudija: Dragan Stojković; pomoćnici: Stefan Vasić i Momčilo Miškulin. Delegat: Mirko Bašić. Žuti kartoni: Ašćerić, Simović i Perišić (Sloboda), Kojčinović i Knežević (Jadran). Crveni karton: Momčilović (Jadran).

Sloboda: Veljović, Vidakov (od 46. Z. Miličević), Vesić, Nović, Knežević, G. Miličević (od 56. Mrkajić), Trbović, Perišić, Obradović, Ašćerić (od 68. Ljubojević), Simović.

Jadran: Radosavljević, Diklić, Bošnjaković, Kekić, Radenkov, Knežević, Momčilović, Naglić, Mraović, Kojčinović, Španović.

1: 0 (72. minut). Posle centaršuta Zorana Miličevića, pred golom sremskoligaša iz Golubinaca najbolje je bio postavljen Ljubojević, koji udarcem glave šalje loptu u gol.

2: 0 (90.  minut).   U poslednjim  trenucima utakmice, posle prodora Stojanovića po levoj strani i nesebičnog proigravanja, Obradović je povisio prednost Slobode i tako otklonio sve dileme.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.