Naslovna arrow Fudbal arrow Sremska liga arrow Sloboda – Partizan 1: 0 (0:0)
Sloboda – Partizan 1: 0 (0:0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Sunday, 19 March 2017
sloboda---partizan.gifStrelac: 1:0 Stojanović u 77. minutu. Ogar: Igralište Šumara. Gledalaca: 150. Sudija: Bojan Selaković (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Ljubojević, Obradović i Vesić (Sloboda), Petković (Partizan). Crveni karton: Obradović, drugi žuti (Sloboda).

SLOBODA: Veljović, Z. Miličević, Miljuš, Nović, Knežević , Balaban (od 62. Perišić), Trbović, Ašćerić  (od 46. Vesić ), Ljubojević, Obradović , Mrkajić ‚(od 70. Stojanović ).

PARTIZAN: Jović, Petković, G. Petrović, Tripić, Milić, V. Petrović, M. Radović, G. Radović, Stanojević, Marković, Mlađenović.
Igrač utakmice: Bojan Stojanović (Sloboda).

Opšte je uverenje da se Sloboda još uvek nije vratila „u normalu“, posle ubedljivog poraza u 16. kolu od Prvog maja.

Teže nego što se očekivalo pobeđen je Partizan i bez obzira na osvojene bodove, u igri izabranika Milana Kneževića ima dosta toga da se popravi. I ne samo u igri!

Iako je igrao dvadesetak minuta, Bojan Stojanović je, bez dileme, igrač utakmice. U 77. minutu, nakon njegovog šuta iz slobodnog udarca, sa dvadesetak metara udaljenosti od gola Jovića, nešto iskosa, lopta ulazi u gol i prolazi kroz mrežu. Jednostavno, mreža nije bila propisno zategnuta. Par minuta kasnije isti igrač još jednom šalje loptu u mrežu, ali na intervenciju pomoćnog sudije Nikole Torme, Selaković poništava gol. Ovog puta domaćin se buni.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.