Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Fudbal arrow Srpska liga - Vojvodina arrow FK Cement (Beočin) - FK Radnički(Sremska Mitrovica) 2:0 (2:0)
FK Cement (Beočin) - FK Radnički(Sremska Mitrovica) 2:0 (2:0) PDF Štampaj E-mail
Autor Jovica Stević
Saturday, 02 September 2017
2017_18-cement-radnicki-2.gifStadion Cementa. Gledalaca 200. Sudija Rilak Nikola iz Inđije.
Strelci Gajić u 28 u 31. minuti za Cement.

FK "Radnički" Sremska Mitrovica: Šivoljicki Dejan, Zazić Stefan, Kačar Nemanja, Lovrić Darko (kap), Strniša Dejan, Naglić Aleksandar, Roksa Darko, Skorupan Damir, Bojić Nenad, Stević Goran, Žegarac Nikola.
Igrali su još: Ristić Radoslav, Simić Danilo, Lukić Bojan.

Zamenici igrača: Veselinović Nenad , Bajunović Dejan.
Trener : Baljak Darko.
Pomoćni trener: Gavrilović Darko.
Predstavnik kluba: Nenić Branislav.

Hesnerci su poraženi u Beočinu, mada su tokom čitave utakmice stvarli više šansi, napadali, ali domaći su iz dve kontre postigli dva gola i zasluženo pobedili.
Radnički je imao odličnu šansu da povede na početku utakmice, kada je half Kačar odlićno šutirao glavom, ali  golman domaćih Đurikin je uspešno intervenisao.
Napadač Radničkog Roksa pogodio je prečku, Bojiće je sa nekoliko metara promašio prazan gola, tako da se prvo poluvreme završilo sa vođstvom domaćih od dva gola razlike.
Čitavo drugo poluvreme, po olujnom nevremenu i pljusku, Hesnerci su pristisnuli domaće fudbalere, stvarali šanse i pošteno se borili ali nisu uspeli da postignu pogodak.
U subotu 9. septembra u Hesni dolazi odlična ekipa OFK Oždaka, gde igrači, stručni štab, uprava  i navijači Radničkog očekuju prvu pobedu u ovom prvenstvu.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.