Naslovna arrow Fudbal arrow Srpska liga - Vojvodina arrow Radnički (SM) - Mladost (BJ) 0: 3 (0: 2)
Radnički (SM) - Mladost (BJ) 0: 3 (0: 2) PDF Štampaj E-mail
Autor Jovica Stević
Saturday, 07 October 2017
radnicki-sm-mladost-bj.gifStadion u Hesni. Gledalaca 200. Sudija Nikola Bikić iz Zrenjanina

Hesnerci su pred svojom navijačima, poraženi od odlične ekipe Mladosti iz Bačkog Jarka. Krenuli su Hesnerci ofanzivno i borbeno ali danas su nadigrani i zasluženo poraženi. Početkom drugog poluvremena prestrogo je iskljućen domaći igrač Strniša. Iako  brojčano slabiji, domaći fudbaleri su se borli i pokušavali da postignu pogodak.

Još u Hesni  nisu potonule sve lađe, a bela zastva predaje u Hesni nikada nije niti će biti podignuta. Nema predaje i razočarenja, poručuje predsednik Dragoljub Lončarević.

Uprava  kluba, stručni štab  i verni navijaći su uz svoj klub. Do god postoji nada i šansa Radnički će se hrabro i dostojanstveno boriti do poslednje minute i i do zadnjeg atoma snage, da sačuva srpskoligaški status.

U sledećem kolu Heserci gostuju ekipi Borca iz Sakula.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.