Naslovna arrow Fudbal arrow Srpska liga - Vojvodina arrow Tuga u Hesni
Tuga u Hesni PDF Štampaj E-mail
Autor Jovica Stević
Saturday, 26 August 2017

radnicki-omladinac-26.gifFK Radnički(Sremska Mitrovica) - Omladinac(Novi Banovci) 0:3 (0:1)

Stadion u Hesni. Gledalaca 200. Sudija Gnjatović Marko iz Novog Sada

Strelci Miodragović 22., Ležaić u 47. i 59. za Omladinac.

FK "Radnički" Sremska Mitrovica: Šivoljicki Dejan, Zazić Stefan, Kačar Nemanja, Lovrić Darko (kap), Strniša Dejan,  Roksa Darko, Skorupan Damir, Simić Danilo, Stević Goran, Savić Mladen, Bajunović Dejan.
Igralu su još: Naglić Aleksandar, Ristić Nikola, Žegarac Nikola,

Zamenici igrača: Veselinović Nenad, Lukić Bojan, Bojić Nenad, Grubiša Nikola

Trener: Baljak Darko.
Pomoćni trener: Gavrilović Darko.
Predstavnik kluba: Nenić Branislav.

FK "Omladinac" Novi Banovci: Jagodić Miroslav, Ivetić Aleksandar, Maksimović Vladimir, Miodragović Aleksandar, Jovanović Ivan, Živković Marko, Brkić Nikola, Gajić Boško, Ležaić Igor, Labović Marko, Radojčić Mihajlo.

Zamenici igrača: Martinović Mladen, Roganović Veljko, Pejčinović Predrag, Petronijević Miroslav, Zogović Mileta, Berić Milan, Gavrilović Luka.

Trener: Stevanović Dragan.
Pomoćni trener: Radisavljević Miodrag
Predstavnik kluba: Mrčajac Dušan.

Igrač utakmice Ležaić Igor.

U prvoj utakmici pred svojom publikom u Hesni, Radnički je poražen od Omladinca iz Novih Banovac sa 3:0.
Krenuli su Hesnerci ofanzivno, Roksa je imao jednu lepu šansu,  ali gosti su poveli u 22. minuti posle odličnog šuta Miodragovića sa 16 metara.

U drugom poluvremnu gosti su postigli dva gola, kada je Ležaić pobegao odbrani Radničkog. Protestovali su domaći fudbaler tvrdeći da su oba gola postignuta iz opsajda.

U 90. minuti Ristiće je imao šansu posle lepe akcije da postigne počasni pogodak, ali je golman gostiju Jagodić odlično intervenisao. Porazi su teški i bolni ali su oni sastavni deo fudbala.Sve čestitke odličnoj ekipi Omladinca koja je prikazala atraktivan i dopadljiv fudbal.

Šansu da porave utisak Hesnerci imaju u subotu 2. septembra kada gostju Cementu iz Beočina, gde Radnički tradicionalno dorbro igra.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.