Arsić presudio Zemuncima PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Saturday, 05 August 2017

Zemun nije uspeo da ostvari prvu superligašku pobedu.

U sudaru dva tima koji još nisu osetili slast pobede je slavio gostujući niški Radnički. Brzo su Nišlije završili posao već posle 9.minuta igre. Arsić je bio prvo strelac u 7' da bi u 9' sa bele tačke postigao i drugi gol za svoj tim. Domaćin preko Vučića smanjuje u 35' i to se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat, 1: 2.

Voždovac je na vrhu TC Stadion posle rezultatskog preokreta uspeo da savlada Borac iz Čačka. Poveli su Čačani u 28' a strelac je bio Savić. Srećković u 58' poravnava rezultat, da bi u 88' pao i pobedonosni gol za "Zmajeve". Strelac je bio: Perović.

Mala senzacija u rezultatskom pogledu je viđena u Ivanjici. Javor-Matis je pretrpeo težak poraz od šabačke Mačve, 0: 4. Strelci za Čivijaše su bili: Jeremić 61', Matić 69 i 83' i Jovanović 82'.

U Lučanima konačan rezultat je bio poznat posle 45 minuta igre. Mladost je savladala ekipu Rada sa rezultatom 2: 1. Strelci za Mladost su bili Jovanović 3' i Radivojević 14', dok je gol za građevinare u 45' postigao Volkov.

Vojvođanski derbi je rešio Filip Malbašić u 83'. Tim golom je Vojvodina je savladala ekipu OFK Bačke.