Naslovna arrow Fudbal arrow VFL Istok arrow Poverenje u derbiju za Milana Gaborova
Poverenje u derbiju za Milana Gaborova PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic   
Thursday, 05 October 2017

fs_zastavica.gif

VFL "Istok" - 8. kolo  
OFK "Vršac United" (Vršac) - FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Jedinstvo" (Banatsko Karađorđevo) - FK "Budućnost" (Srpska Crnja)
07.10.2017 (subota) - 15:30 Vršac 07.10.2017 (subota) - 15:30 Banatsko Karađorđevo
Delegat Šešlija Vladan Delegat Bečejac Radoslav
Sudija Gaborov Milan Sudija Jocić Mladen
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko Prvi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Drugi sudija pomoćnik Stošić Aleksandar Drugi sudija pomoćnik Runić Milan
   
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) - FK "Radnički" (Kovin) FK "ŽAK" (Kikinda) - FK "Radnički" (Sutjeska)
08.10.2017 (nedelja) - 15:30 Perlez 08.10.2017 (nedelja) - 15:30 Kikinda
Delegat Ožegović Slobodan Delegat Jevtić Bojan
Sudija Jonić Božidar Sudija Runić Milan
Prvi sudija pomoćnik Domazetoski Nemanja Prvi sudija pomoćnik Topolić Nikola
Drugi sudija pomoćnik Milošević Aleksandar Drugi sudija pomoćnik Belić Dušan
   
FK "Sloga" (Plandište) - FK "Mladost" (Omoljica) OFK "Proleter" (Banatski Karlovac) - FK "Polet" (Nakovo)
07.10.2017 (subota) - 15:30 Plandište 07.10.2017 (subota) - 15:30 Banatski Karlovac
Delegat Blažin Ivan Delegat Pandurov Živa
Sudija Ćirović Nikola Sudija Milošević Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Petrović Dejan Prvi sudija pomoćnik Jaćimovski Dejan
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk Drugi sudija pomoćnik Maričić Jovan
   
FK "Jedinstvo" (Novi Bečej) - OFK "Kikinda 1909" (Kikinda) FK "Sloboda" (Novi Kozarci) - OFK "Begej" (Žitište)
08.10.2017 (nedelja) - 15:30 Novi Bečej 07.10.2017 (subota) - 15:30 Novi Kozarci
Delegat Krnjajić Dejan Delegat Korolija Stevan
Sudija Bogdanović Srđan Sudija Bjeloš Srđan
Prvi sudija pomoćnik Savanović Vladimir Prvi sudija pomoćnik Radulović Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Bogićević Mario Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola

 

 

 
< Prethodno   Sledeće >