VFL Jug
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Klikovi
Thursday, 19 October 2017 Nemanja Matić na derbiju kola u Divošu Andjelko Belic 105
Sunday, 15 October 2017 Hajduci - hajdučki Andjelko Belic 1120
Saturday, 14 October 2017 Dve Sloge dve pobede Andjelko Belic 663
Thursday, 12 October 2017 Sremskomitrovački derbi na poverenje Stefanu Marčeti Andjelko Belic 210
Sunday, 08 October 2017 Gradski nula, brazilska atmosvera u Čurugu Andjelko Belic 985
Saturday, 07 October 2017 Erdeviku pobeda u Novom sadu Andjelko Belic 687
Thursday, 05 October 2017 Gradski derbi Dušanu Pjevcu Andjelko Belic 261
Sunday, 01 October 2017 Preporpod "autsajdera" Andjelko Belic 1032
Saturday, 30 September 2017 Sloga iz penala na mesto lidera Andjelko Belic 619
Monday, 25 September 2017 Gavrilović po treći put na klupi Zelenih Milan Mijatović 1084
Sunday, 24 September 2017 Mršav novosadski derbi Andjelko Belic 1042
Saturday, 23 September 2017 Lider siguran Andjelko Belic 716
Sunday, 17 September 2017 Duel imenjaka bez pobednika Andjelko Belic 1087
Saturday, 16 September 2017 Derbi rešio Dušan Ivković Andjelko Belic 772
Monday, 11 September 2017 Sloga minimalcem do pobede Andjelko Belic 431
Sunday, 10 September 2017 Podunavac poražen Andjelko Belic 1119
Saturday, 09 September 2017 Jedinstvo na čelu Andjelko Belic 849
Sunday, 03 September 2017 Remi u 92' Andjelko Belic 1191
Saturday, 02 September 2017 Prekid pa nastavak Andjelko Belic 1001
Sunday, 27 August 2017 Erdevičanima sremači derbi Andjelko Belic 1027
Saturday, 26 August 2017 Jedinstvo surovo Andjelko Belic 1087
Sunday, 20 August 2017 Derbi sa šest golova Andjelko Belic 1266
Sunday, 20 August 2017 Remi u novosadskom jutru Andjelko Belic 691
Saturday, 19 August 2017 Divošani uspešni na prvom gostovanju Andjelko Belic 750
Friday, 18 August 2017 Erdevičani silni na startu prvenstva Andjelko Belic 444
Tuesday, 01 August 2017 Divošani na startu sa bivšim trećeligašima Andjelko Belic 939
Monday, 24 July 2017 Najviše promena na vojvođanskom jugu Andjelko Belic 984
Saturday, 08 July 2017 Delić ponovo na klupi "Zelenih" Milan Mijatović 523
Sunday, 11 June 2017 Gavrilović napustio klupu LSK-a Milan Mijatović 1053
Sunday, 04 June 2017 Čuružani isprašili šampione Andjelko Belic 2330
Sunday, 28 May 2017 Beščani bezbrižni Andjelko Belic 1629
Sunday, 21 May 2017 Kupincima bod dosta !? Andjelko Belic 1312
Saturday, 20 May 2017 Erdevičani častili trećeligaše Andjelko Belic 1067
Wednesday, 17 May 2017 Razigrani golgeteri Andjelko Belic 1275
Tuesday, 16 May 2017 Borac ostao bez pobede Andjelko Belic 379
Sunday, 14 May 2017 Beščani se iščupali Andjelko Belic 1227
Saturday, 13 May 2017 Još jedna pobeda lidera Andjelko Belic 747
Sunday, 07 May 2017 Klisa nije videla pobednika Andjelko Belic 987
Sunday, 07 May 2017 Okasneli finiš Jedinstva Andjelko Belic 511
Saturday, 06 May 2017 Slavija pred ispadanjem, Beščani slavili Andjelko Belic 704
 
<< Početak < Prethodno 1 Sledeće > Kraj >>
Rezultati 1 - 40 od 40