Naslovna arrow Fudbal arrow VFL Jug arrow Veternik – Kupinovo 1: 1 (0: 0)
Veternik – Kupinovo 1: 1 (0: 0) PDF Štampaj E-mail
Autor Živko Radivojević
Saturday, 18 March 2017
stadion_veternik.gifStrelci: 0:1 Paštar u 57, 1:1 Ušćumlić u 85. minutu. Veternik – Igralište: Veternika. Gledalaca: 20. Sudija: Predrag Rađen (Budisava). Pomoćnici: Marko Gnjatović (Novi Sad) i Marko Grujić (Petrovaradin). Delegat: Nemanja Paprica (Nova Pazova). Žuti kartoni: Paštar, Tešić i radošević (Kupinovo).

VETERNIK: Grigorijević, Đurić, Sukara (Subišić od 63), Krupeški, Beronja, Tomić, Magočević (Adamek od 72), Stamenković, Ušćumlić, Stepanović, Radaković (Vuković od 63), .

KUPINOVO: Jovanović, Bosnić (Paštar od 46), Nedeljković, Đuričić, Tešić, Čeko (Radeta od 86), Radošević, Stegnjaić, Čivčić, Matić (Krasić od 65), Ristivojević.

Samo nekoliko minuta delilo je goste iz Kupinova od „punog plena“.

Sremci su poveli u 57. minutu: prodor mladog Ristivojevića po desnoj strani, centaršut pred gol domaćina, gde je najbolje bio postavljen Paštar. Do poravnanja rezultat je došlo u 85. minutu: jedan od fudbalera Veternika natrčava na golmana Jovanovića, koji ispušta loptu. Prihvata je Ušćumlić i šalje u mrežu. Uzaludni su bili protesti gostujućih igrača, koju su mislili da je golu prethodio prekršaj nad golmanom.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.