Prekid u derbiju kola PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Sunday, 26 March 2017

Srpski Miletić je danas bio u žiži interesovanja fudbalske javnosti koja prati dešavanja na vojvođanskom fudbalskom severu.

Zadrugar je u tom meču ugostio lidera na tabeli Bečej 1918. Na žalost utakmica nije trajala svih 90.minuta igre. Utakmica je prekinuta u 57.minutu jer je domaćin ostao sa nedovoljnim brojem igrača na terenu za igru. U tom trenutku su gosti imali rezultat, 0: 5.

Mladost je u Turiji ugostila ekipu Srbobrana. Za domaćina utakmice vrlo važan duel u kom su tražili pobedu proti favorizovanog sastava gostiju. Gost je opravdao tu ulogu slavivši sa rezultatom, 1: 3.

U Gložanu, Budućnost je ugostila ekipu Tavankuta. I ovde je domaćin bio taj tim koji je favorit, pa je u skladu sa tim i rezultat, 5: 2.

Poslednji popodnevni duel je odigran u Odžacima. Tekstilac je bio domaćin ekipi Tise. Bio je to remi dana. Četiri pogotka za rezultat, 2: 2.