Naslovna arrow Fudbal arrow Omladinci arrow Radnički Pirot - Inđija 2: 4 (2: 1)
Radnički Pirot - Inđija 2: 4 (2: 1) PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic
Saturday, 16 September 2017

pobednicki_selfi.gifPirot. Pomoćni teren  Gradskog stadiona. Gledalaca: 50. Sudije: Nikola Babić iz Aleksinca, Oliver Petrović iz Niša i Boško Božović iz Pirota. Delegat: Vladica Tošić iz Pirota. Strelci: Đorđević 27' i Mijatović 40' - Radnički i Nemanja Mrđa 30' i 55' i 65', Banjac 60' i Panjak 83' - Inđija. Žuti kartoni: Đorđević 43' i Nemanja Nikolić 88' - Radnički, Banjac 53', Nemanja Mrđa 55' i Bajić 62' - Inđija.

Radnički: Cvetanović, Nemanja Nikolić, Stamenković (Ćirić 83'),  Cvetković,  Mijalković (K), Mijatović,  Veljko Filipović (Luka Filipović 61'), Radenković, Darko Nikolić (Kovač 72'), Luka Jovanović , Đorđević (Dimitrije Jovanović 75').
trener: Bratislav Mitrović

Inđija: Vojvodić, Kostić, Leđanac, Petar Mrđa, Stanojević (Vučković 58'), Dubajić, Bajić, Banjac (K) (Gardinovački 90'), Nemanja Mrđa (Ćalić 90'), Panjak (Arsić 88'), Bobar (Puzić 87').
Trener: Miroslav Blanuša

Derbi začelja sedmog kola Omladinske lige Srbije je odigran u Pirotu.

U tom meču Radnički je ugostio ekipu Inđije. Dva tima koja do ovog meča nisu imala uskus pobede. Radnički je prvi deo igre rešio u svoju korist sa rezultatom, 2: 1. Golove su postigli Đorđević u 27' i Mijatović u 40'. Gost je u tom delu utakmice preko vrlo dobrog Nemanje Mrđe uspeo da u jednom trenutku poravna rezultat. Tada se igrao 30.minut meča.

U drugom poluvremenu gosti su shvatili da boljom igrom u polju mogu do pozitivnog rezultata.  Prvo je ponovo Mrđa bio strelac za 2: 2, a tada je na snazi bio 55.minut meča.

Do potpunog rezultatskog preokreta Inđinčani stižu u 60.minutu. Posle dobre akcije gosta kapiten tima, Banjac je zatresao mrežu Cvetanovića, 2: 3.

Tačku na rezultat ovog meča je stavio vižljasti Panjak. Ovog puta ovaj igrač nije komplikovao u izglednoj prilici poslavši loptu kraj nogu golmana domaćina za konačnih, 2: 4. U svlačionici je na kraju bilo vremena i za pobednički selfi.

Omladinci Inđije su tako ostvarili prvu pobedu i to na stadionu rivala koji će se do kraja boriti za opstanak među najboljim klubovima u Srbiji.

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.