Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Vesti iz OSS
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Klikovi
Wednesday, 16 August 2017 Novo priznanje za Robert Leka Andjelko Belic 75
Monday, 14 August 2017 Kadetkinje Srbije putuju za Argentinu Andjelko Belic 65
Sunday, 06 August 2017 Treća bronza za Srbiju Andjelko Belic 70
Saturday, 05 August 2017 Kina rival za bronzu Andjelko Belic 47
Friday, 04 August 2017 111 minuta za trijumf nad Italijom Andjelko Belic 53
Thursday, 03 August 2017 Srbija u polufinalu Andjelko Belic 56
Tuesday, 25 July 2017 Lako sa Slovenkama Andjelko Belic 88
Friday, 21 July 2017 Srbija brzo i lako sa Rusijom Andjelko Belic 65
Thursday, 20 July 2017 Argetinke poražene posle pet setova Andjelko Belic 60
Wednesday, 19 July 2017 Peru slab rival Andjelko Belic 79
Sunday, 16 July 2017 Peta pobeda Srbije Andjelko Belic 78
Saturday, 15 July 2017 Srbija maksimalna sa Japankama Andjelko Belic 70
Thursday, 13 July 2017 Zoran Gajić u poseti japanskom gradu Hofu Andjelko Belic 79
Saturday, 08 July 2017 Lep dan za srpsku odbojku Andjelko Belic 89
Friday, 07 July 2017 Seniorke lako sa Turskom, seniori bez polufinala Andjelko Belic 74
Tuesday, 04 July 2017 Bugarska bolja u Konnji Andjelko Belic 78
Monday, 03 July 2017 Pioniri Srbije ispisali istoriju Andjelko Belic 107
Friday, 30 June 2017 15. “Kupu Borisa Jeljcina” osvojila Srbija Andjelko Belic 130
Thursday, 29 June 2017 Pred put u Brazil Andjelko Belic 79
Tuesday, 27 June 2017 Srbija slobodna, Rusija do druge pobede Andjelko Belic 105
Monday, 26 June 2017 Pioniri Srbije u finalu BP Andjelko Belic 76
Friday, 23 June 2017 Pioniri Srbije startovali sa pobedom na BP Andjelko Belic 105
Wednesday, 21 June 2017 Seniorke naredne sedmice na “Kupu Jeljcina” u Jekaterinburgu Andjelko Belic 104
Friday, 16 June 2017 Goran Gradinski sudi na SP Andjelko Belic 144
Thursday, 15 June 2017 Srbija pred meč odluke sa Argentinom Andjelko Belic 93
Friday, 09 June 2017 Srbija maksimalna protiv Argentine Andjelko Belic 94
Thursday, 08 June 2017 Vesti iz OSS "Seniori - Svetska liga" Andjelko Belic 105
Thursday, 18 May 2017 20 godina od prve utakmice u Svetskoj ligi Andjelko Belic 173
Thursday, 11 May 2017 Vesti iz OSS - Poseta Greneralnog sponzora Andjelko Belic 125
Friday, 05 May 2017 Vesti OSS Počele pripreme - Gajić pozdravio najbolje odbojkaše Srbije Andjelko Belic 95
 
<< Početak < Prethodno 1 Sledeće > Kraj >>
Rezultati 1 - 30 od 30