Zaboravili ste šifru?    Niste član?    Učlanite se
Naslovna arrow Rukomet arrow Ostalo arrow Usvojene liste klubova
Usvojene liste klubova PDF Štampaj E-mail
Autor Andjelko Belic   
Saturday, 24 June 2017

rukomet_lopta_1.jpgRukometni savez Srbije i njegov Izvršni odbor su na telefonskoj sednici usvojili sastav liga pod njihovom ingerencijom.

Tu je spisak klubova od Super lige Srbije pa sve do najnižeg stepana takmičenja u ovom sportu "Treća liga".

Moramo ipak reći za sada ona izgleda ovako:

 

 

 

  Super liga žene  
1. Medicinar Šabac
2. Bekament BB Aranđelovac
3. Jagodina Jagodina
4. Naisa Niš
5. Bor RTB Bor
6. Kikinda Kikinda
7. Radnički (K) Kragujevac
8. Junior Beograd
9. Voždovac 1955 Beograd
10. Mladost Nova Pazova
     
     
  Super liga muškarci  
1. Vojvodina Novi Sad
2. Dinamo Pančevo
3. Crvena Zvezda Beograd
4. Spatak Vojput Subotica
5. Sloga Požega
6. Šamot 65 Aranđelovac
7. Metaloplastika Šabac
8. Rudar Kostolac
9. Partizan Beograd
10. Požarevac Požarevac
11. Obilić Beograd
12. Mokra Gora Zubin Potok
     
     
  Super B žene  
1. Sloga Petrovac na Mlavi
2. Železničar Inđija
3. Minaqva Novi Sad
4. Vrbas Vrbas
5. Pančevo Pančevo
6. Požarevac Požarevac
7. Halas Jožef Ada
8. Kučevo Kučevo
9. Pirot Pirot
10. Prijepolje Prijepolje
     
     
  Super B muškarci  
1. Jugović Kać
2. Morava Velika Plana
3. Dubočica 54 Leskovac
4. Proleter Zrenjanin
5. Zlatar Nova Varoš
6. Kolubara Lazarevac
7. Sinđelić Beograd
8. Priboj Priboj
9. Kikinda Grimeks Kikinda
10. Mačva Šabac
11. Bela Palanka Bela Palanka
12. Radnički 1964 Kragujevac
     
     
  Prva liga muškarci  
1. Inđija Inđija
2. Jedinstvo Novi Bečej
3. Hercegovina Sečanj
4. Banatski Karlovac Banatski Karlovac
5. Crvenka Crvenka
6. ŽSK Žabalj
7. Vrbas Petrol Vrbas
8. Jabuka Jabuka
9. Crvena Zvezda Mokrin
10. Srem SM Sremska Mitrovica
11. Lavovi BP Bačka Palanka
12. Apatin Apatin
     
     
  Prva liga žene  
1. Proleter Superprotein Zrenjanin
2. Spartak Debeljača
3. Sloven Ruma
4. Jadran Feketić
5. Laki Crvenka
6. Srem Sremska Mitrovica
7. Temerin Temerin
8. Radnički Bajmok
9. Mladost Srpska Crnja
10. Ravangrad Sombor
11. Mokrin Mokrin
12. Deronje Deronje
     
     
  Druga liga muškarci  
1. Sivac 69 Sivac
2. Mladost Vršac
3. Metalac Futog
4. Mladost TSK Bački Jarak
5. Dolovo Dolovo
6. Radnički 1958 Šid
7. Vladimirovac Vladimirovac
8. Slavija Novi Sad
9. Dalmatinac Riđica
10. Potisje Pleteks Ada
11. PIK Prigrevica Prigrevica
12. Radnički Jaša Tomić
13. Nova Pazova 1957 Nova Pazova
14. ORK Pančevo Pančevo
     
     
  Druga liga žene  
1. Partizan Iđoš
2. Petrovaradin Petrovaradin
3. Želja Žabalj
4. Dolovo Dolovo
5. Apatin Apatin
6. Jedinstvo Kačarevo
7. Klenak 09 Klenak
8. Radnički Šid
9. Mladost Opovo
     
     
  Treća liga Bačka muškarci  
1. Somborelektro Sombor
2. Spartak Vojput 2 Subotica
3. Grafičar Bezdan
4. Somborelektro Sombor
5. Kljajićevo Kljajićevo
6. Borac Bački Gračac
7. Graničar Gakovo
8. Rusin Ruski Krstur
     
     
  Treća liga Srem - J.Bačka muškarci  
1. Putinci Putinci
2. Hrtkovci Hrtkovci
3. Beočin Beočin
4. Titel Titel
5. Vojka Vojka
6. Radnički Novi Sad
7. Hajduk Čurug
8. Ruma Ruma
9. Jedinstvo Bačko Petrovo Selo
     
     
  Treća liga Sever - Banat muškarci  
1. Vojvoda Stepa Vojvoda Stepa
2. Zrenjanin Zrenjanin
3. Gradnilica Đura Jakšić Zrenjanin
4. Jedinstvo Bočar
5. Senta Senta
6. Obilić Novi Kneževac
7. Nafragas Elemir
     
     
  Treća liga Sever J.Banat muškarci
1. Budućnost Alibunar
2. Omladinac Deliblato
3. Unirea Uzdin
4. Crepaja Crepaja
5. Omladinac Ilandža
6. Gaj Gaj
7. Glogonj Glogonj
8. Vladimirovac 2 Vladimirovac
     
     
  Treća liga Sever Banat žene  
1. Gradnulica Zrenjanin
2. Naftagas Elemir
3. Sonta Sonta
4. Obilić Novi Kneževac
5. Senta Senta
6. Lehel Mužlja

 

 

Da biste postavili komentar neophodno je da se prijavite. Ako nemate korisnički nalog prvo je potrebno da se registrujete.

< Prethodno   Sledeće >