Na trećeligaškom fudbalskom nebu Vojvodine se igraju utakmice 11.kola. Sudije su pod posebnom prismotrom na tri meča.

Srpska liga VOJVODINA – 11. kolo  
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) – FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) – FK „Odžaci“ (Odžaci)
28.10.2017 (subota) – 14:00 Bečej 28.10.2017 (subota) – 14:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Vukelić Rade Delegat – posmatrač Kaurin Srđan
Sudija Petrović Nikola Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Radić Petar Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Kalafat Dino Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) – FK „Cement“ (Beočin) FK „Mladost“ (Bački Jarak) – FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
28.10.2017 (subota) – 14:00 Novi Sad 28.10.2017 (subota) – 14:00 Bački Jarak
Delegat – posmatrač Vučić Dejan Delegat Braun Robert
Sudija Matić David Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Petrović Dragan
FK „Borac“ (Sakule) – FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Radnički“ (Nova Pazova) – FK „Bačka 1901“ (Subotica)
29.10.2017 (nedelja) – 14:00 Sakule 28.10.2017 (subota) – 14:00 Nova Pazova
Delegat Nikolić Zoran Delegat – posmatrač Milošević Dragan
Sudija Jeknić Stefan Sudija Delibašić Marko
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Gligor Mikloš Četvrti sudija Pančić Dušan
Posmatrač Medaković Goran
FK „Radnički“ (Šid) –  FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Dunav“ (Stari Banovci) – FK „Železničar“ (Pančevo)
28.10.2017 (subota) – 14:00 Šid 29.10.2017 (nedelja) – 14:00 Stari Banovci
Delegat Dukić Ozren Delegat Logarušić Dejan
Sudija Zorić Dragan Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Davidović Mladen Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Subotić Uroš Posmatrač Krakanović Milan

Ostavite odgovor