Srpski fudbalski prvoligaši će odigrati utakmice 12.kola.

PRVA LIGA SRBIJE 12.kolo
Teleoptik – Temnić 1924 Inđija – Sloboda
Petak, 03.11.2017 13:30 – Zemun Subota, 04.11.2017 13:30 – Inđija
Delegat – Sp. radnik: POPOVIĆ Rade Delegat – Sp. radnik: KARASI Stanislav
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko Glavni sudija: MITROVIĆ Aleksa
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko
Jagodina – Dinamo Radnički 1923 – Radnički (P)
Subota, 04.11.2017 13:30 – Jagodina Subota, 04.11.2017 13:30 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: MILOJEVIĆ Dragan Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Ivan
Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša
TSC – Metalac ČSK-Pivara – Budućnost
Nedelja, 05.11.2017 13:30 – B. Topola Nedelja, 05.11.2017 13:30 – Čelarevo
Delegat – Sp. radnik: ĐERMAN Dragoslav Delegat – Sp. radnik: VAVAN Dragan
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan Prvi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola
Novi Pazar – Proleter Sinđelić – Bežanija
Nedelja, 05.11.2017 13:30 – Novi Pazar Ponedeljak, 06.11.2017 13:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: GRDINIĆ Aleksandar Delegat – Sp. radnik: PANAJOTOVIĆ Vidojko
Glavni sudija: ILIĆ Milan Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: MRKIĆ Ivan Posmatrač: NEDIĆ Dejan

Ostavite odgovor