Pred srpskom fudbalskim prvoligašima su utakmice 13.kola. Takmičenje će se opet održati u četiri takmičarska dana. Za to kolo su delegirana i sledeća službena lica.

Prva liga Srbije delegiranje sl.lica 13.kolo
Temnić 1924 – Inđija Proleter – Radnički 1923
Petak, 10.11.2017 13:00 – Varvarin Subota, 11.11.2017 13:00 – Novi Sad
Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko
Super kontrola: Super kontrola:
Metalac – ČSK-Pivara Budućnost – Jagodina
Subota, 11.11.2017 13:00 – Gornji Milanovac Nedelja, 12.11.2017 13:00 – Dobanovci
Delegat – Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran Drugi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Super kontrola: Super kontrola:
Radnički (P) – Teleoptik Bežanija – Novi Pazar
Nedelja, 12.11.2017 13:00 – Pirot Nedelja, 12.11.2017 13:00 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Vladan Delegat – Sp. radnik: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko Četvrti sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan Posmatrač: ČETNIK Stevan
Super kontrola: Super kontrola:
Dinamo – Sinđelić Sloboda – TSC
Ponedeljak, 13.11.2017 13:00 – Vranje Ponedeljak, 13.11.2017 16:00 – Užice
Delegat – Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan Delegat – Sp. radnik: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Super kontrola: Super kontrola:

Ostavite odgovor