Pred vojvođanskim fudbalskim trećeligašima je trinaesti takmičarski vikend. Za njega su određena i službena lica.

Srpska liga VOJVODINA – 13. kolo
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) – FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) – OFK “Bečej 1918” (Bečej)
11.11.2017 (subota) – 13:00 Pančevo 11.11.2017 (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Korajlija Milan Delegat Kovačević Ljubomir
Sudija Džombić Nikola Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Janjuš Predrag Četvrti sudija Kalafat Dino
Posmatrač Leković Goran
FK “Mladost” (Bački Jarak) – FK “Odžaci” (Odžaci) FK “Borac” (Sakule) – FK “Cement” (Beočin)
11.11.2017 (subota) – 13:00 Bački Jarak 12.11.2017 (nedelja) – 13:00 Sakule
Delegat Adamović Marko Delegat Markuš Nikola
Sudija Banjac Miloš Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Livaja Mario Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Rilak Nikola Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Petrović Dragan Posmatrač Milošević Dragan
FK “Radnički” (Nova Pazova) – FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Radnički” (Šid) – FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
11.11.2017 (subota) – 13:00 Nova Pazova 11.11.2017 (subota) – 13:00 Šid
Delegat – posmatrač Šavija Jovica Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Matić David Sudija Delibašić Marko
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Pančić Dušan
FK “Dunav” (Stari Banovci) – FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Železničar” (Pančevo) – FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
12.11.2017 (nedelja) – 13:00 Stari Banovci 12.11.2017 (nedelja) – 13:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan Delegat Perović Predrag
Sudija Davidović Mladen Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Bikić Nikola Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Nestorov Ljubomir

Ostavite odgovor